VIDEO! 5 harjutust ja tulemuseks on lame kõht

8 kommentaari
VIDEO! 5 harjutust ja tulemuseks on lame kõht

Kiire elutempo tõttu ei jõua paljud meist trennis käia ja eks neid põhjuseid ole teisigi – ei viitsi, pole raha ega motivatsiooni ning mis veel – sa oled pärast pikka tööpäeva lihtsalt liiga väsinud et veel trenni ka minna. Kuid lamedat kõhtu tahaks ikka!

Kiire elutempo tõttu ei jõua paljud meist trennis käia ja eks neid põhjuseid ole teisigi – ei viitsi, pole raha ega motivatsiooni ning mis veel – sa oled pärast pikka tööpäeva lihtsalt liiga väsinud, et veel trenni ka minna. Kuid lamedat kõhtu tahaks ikka!

Vaata allpool olevat videoõpetust ning leia oma ajagraafikus need minutid, et oma kõhtu treenida. Ühtegi lisavahendit nende harjutuste tegemiseks vaja ei ole! Kui teed sellest endale harjumuse – näiteks igal hommikul või veel parem – õhtul enne magama minekut teed läbi kõik viis harjutust, siis ei jää ka tulemus tulemata! Miks on õhtul parem neid neid harjutusi teha? Sest siis ei saa sa enne magama minekut kõhtu liiga täis süüa, sest täis kõhuga ei saa ju kõhulihaste harjutusi teha. Kaval mõte või mis?

Alustades juba täna, näed esmaseid tulemusi juba enne aastavahetust, sest kõhulihased on üks suuremaid ning kiiremini arenevamaid lihasgruppe! Kindlasti tasub reguleerida ka oma söömist! 

Vaata videot siit !