VIDEO: JÜRI RATAS trennis juhtunud õnnetusest: verd tuli kõvasti

Buduaar

Ratas

Jüri Ratas on tantsusaalis niivõrd hoogsalt treenimas, et ette tuleb juba ka ektreemsemaid olukordi.

Nimelt annab Ratas sotsiaalmeediasse tehtud postituses teada, et neil juhtus treener Kristinaga tantsu harjutades väike äpardus, mis päädis rullis mokaga.

"Head sõbrad! Käes on laupäeva õhtu. Sageli küsitakse, et mis tantsusaate trennides huvitavat juhtub eesriide taga, et kas minnakse riidu või kukutakse. Ma mõtlesin, et ma räägin teile eelmise laupäeva hommikuse trenni loo, kus me harjutasime treener Kristinaga pühapäevaõhtuseks tša-tša-tšaaks. 
Seal oli üks show-element, kus ma pidin teda käte peal viskama ühe tiiru ja seda ma ka trennis tegin, aga loomulikult viskasin valesti ja tema puusanukk siis maandus otse minu ülemisele huulele. Verd tuli kõvasti, suus sees selline haav ja mokk rullis. Mõtlesin, et huvitav, kuidas see kõik küll pühapäeval välja paistab, aga õnneks paistetus läks alla laupäeva õhtuks juba ja saates tuli see element päris ilusti välja,“ tunnistab Ratas, et lõppes kõik siiski hästi.

 

Treeningsaalis võib hoogsate tantsutrikkide harjutamisel juhtuda nii mõndagi, kuula videost täpsemalt, kuidas ma eelmisel laupäeval trennis endale rullis huule sain 🙄 🙂 #tantsudtähtedega #tantsimine #dancingwiththestars #vaatajatantsi #tv3eesti #treening

Posted by Jüri Ratas on Saturday, October 29, 2022