VÕITJAD! Minu ilus ja isuäratav pidulaud. Võida spaapuhkus!

Täna ja nii mõnigi järgnev päev möödub kodudes kokates ja lauda kattes, et koos armsate sõprade ja lähedaste inimestega üheskoos aega veeta.

Kui sa oled oma ilusat pidulauda jäädvustamas, siis võiksid ka meile oma fotot jagada, sest Buduaaril on plaanis meile kõige enam meeldivale pildi saatjale üle anda Estonia Spa puhkus väärtuses 160 €. Avame ka hindamise kastid, sest kaks kõige kõrgemat keskmist hinnet saavat pidulaua pilti on väärt samuti spaauhinda. Neile kuulub 56 € väärtuses spaprotseduure.
Võitjatest anname teada 7. jaanuaril.


Rahulikke ja maitsvaid pühi ning meeleolukat uue aasta vastuvõtmist!

Täna ja nii mõnigi järgnev päev, möödub kodudes kokates ja lauda kattes, et koos armsate sõprade ja lähedaste inimestega üheskoos aega veeta.

Kui sa oled oma ilusat pidulauda jäädvustamas, siis võiksid ka Buduaarile oma fotot jagada, sest meil on plaanis kõige enam meeldivale pildi saatjale üle anda Estonia Spa puhkus väärtuses 160 €. Avame ka hindamise kastid, sest kaks kõige kõrgemat keskmist hinnet saavat pidulaua pilti on väärt samuti spaa-auhinda. Neile kuulub 56 € väärtuses protseduure.
Võitjatest anname teada 7. jaanuaril.

Rahulikke ja maitsvaid pühi ning meeleolukat uue aasta vastuvõtmist!

Võitjad on selgunud!
56 € väärtuses Estonia Medical Spa kinkekaardid kuuluvad kahele kõige kõrgemate punktidega piltidele, millede autoriteks on mischaa ja lucky.

Buduaari lemmikuks sai pilt, mille lisas pirkin. Sealne toit oli lihtsalt väga isuäratav. Palju õnne!
Buduaar võtab võitjatega ühendust.