LAURI PEDAJA OLI koos perekonnaga jälle kolima sunnitud

TV3

Buduaar

Lauri Pedaja ja tema kihlatu Gethel Burlaka ehitavad endale linnakärast eemale unistuste kodu. Remondi ja kõigega mis sellega seotud, hoiab paar jälgijaid ka läbi sotsiaalmeedia kursis.

Lauri avaldas, et hiljuti olid nad jälle kolima sunnitud. Seekord siiski vaid alumiselt korruselt ülemisele.

“Kui tahta, saab iga tuba vastavalt vajadusele ära kasutada ja seda näitab selgelt meie nn külalistetuba, mis tänasel päeval presenteerib end elutoana,” kirjutas Lauri ning näitas kuidas kõnealune tuba on viimase üheksa kuu jooksul viite ametit pidanud – olles: elutuba > kolatuba > ehitusjärgus tuba > magamistuba > külalistetuba.

“Kui all saame asjad vinks-vonks, on plaan tagasi selle toa juurde naasta ja see lõpuni viimistleda. Mul on juba ammu üks @alicejaarthur tapeet välja valitud ja ka tulevase voodi väljanägemine on peas välja joonistatud. Ilgelt raske on nüüd lihtsalt oodata, kuniks asjad sinnani jõuavad.

Aga mis puudutab teisi tube, siis Aria tulevasest toast on hetkel saanud köök, tulevane lugemisnurk on praegu kolakamber, mis asjade sorteerimise ja ärapaigutamise järel asendub ajutise kontorinurgaga, wc on juba täitsa presenteeritav ja magamistoas on kõik värk muutusteta.”