Helena-Reet: 4 põhjust, miks paljud naised endale meest ei leia

Vaatamata sellele, et eestlannade ilu ja hoolitsetus on maailmas laialdaselt tuntud ning kiidetud, ei leia päris paljud naised enda kõrvale kindlat kaasat. Miks? Enamasti sellepärast, et liiga kõrgele seatud lati alt võib sirge seljaga läbi marssida iga mees, kes nende teele satub.

Vaatamata sellele, et eestlannade ilu ja hoolitsetus on maailmas laialdaselt tuntud ning kiidetud, ei leia päris paljud naised enda kõrvale kindlat kaasat. Miks? Enamasti sellepärast, et liiga kõrgele seatud lati alt võib sirge seljaga läbi marssida iga mees, kes nende teele satub.

Mul on väga palju sõbrannasid, kes on tõeliselt ilusad, kõrgharidusega (mõned isegi mitmega) ent siiski üksikud. Neil on ribu-rada lühikesi suhteid, mis varem või hiljem lõppevad draama ja krahhiga. Miks mehed neist eemale hoiavad või siis nö lühisuhte tüdrukuna võtavad? Miks järgneb ilusale algusele, kole lõpp? 

Siin toon teile välja neli levinumat viga, mida minu meelest meheotsingul või tutvuse algperioodil tehakse:

LIIGA KÕRGED OOTUSED
Sead mehele liiga kõrged ootused – nii rahaliselt, hariduselt, käitumiselt, välimuselt kui igapäevastelt oskustelt. Loomulikult tuleb ennast austada ning soovida enda kõrvale ka tubli ja toredat meest, ent oma unelmsoovidega ei tasu pilvedesse sõita. Elus ei käi enamasti asjad nii nagu Hollywoodi filmides, kus näed vaid ülirikkaid, üliharitud ja ilusaid džentelmene. Nagu sa isegi pole imeinimene või imenaine, on ka mehed kõigest mehed, kõigi oma puuduste ja veidrustega. Ei ole mina veel kohanud meest, kellel poleks mitte ühtegi viga! Tee endale kindlaks, mis sulle kindlalt meeldib ning mis sulle kindlalt ei meeldi ning sellest lähtuvalt vali ka mees. Ideaalmeest otsides ja oodates lõpetad üksikuna!

SA ISE EI ANNA ENDALE VÕIMALUST
Oled suure tõenäosusega kullakaevaja või liiga pealiskaudne, kui mees sulle esimesel kohtingul Lexus’ega ette ei sõida, siis sa ei võta teda jutulegi. Tunne teise inimese vastu ka huvi, räägi olulistel teemadel ning vaata, kas teil on sarnane maailmavaade, ühised väärtushinnangud jne. Ära anna hinnanguid inimest tundmata ning otsi endale kõigepealt sõpra, mitte abikaasat. Ära torma ajast ette – iga asi omal ajal. Unusta suhtumine, et mees peaks kõik sinu probleemid lahendama – oma probleemidega tuleb ise tegeleda!

OLED MEELEHEITEL

Arvan, et meest tegelikult ei otsita, õige inimene tuleb ise su kõrvale, kui tegeled oma igapäevase eluga ja naudid seda. Paljud naised arvavad, et meestele meeldivad igasugused püüdmismängud ja muud naiste trikid – see on minu meelest vale. Enamus mehed on oma loomult väga lihtsad, pisut isegi heas mõttes lapsemeelsed. Lihtsad ja ausad tüdrukud on enamus meeste silmis palju rohkem väärt kui raskesti kättesaadavat mängivad, lõputult flirtivad, litsakad või veel hullem liiga meeleheitel naised. Enamus mehed kardavad liiga pealetükkivaid naisi. Ole sina ise ning ära otsi meest vaid otsi ennast. Kui enda leiad ja sul endaga huvitav on, leiad peagi, et ka teistel, kaasa arvatud meestel on sinuga huvitav.

OLED NÄÄGUTAV
Tahad haarata kogu kontrolli teise elu üle ning näägutad iga väiksemagi asja puhul ning püüad kontrollida igat olukorda. Jäta meelde, et mehed otsivad enda kõrvale iseseisvat, intelligentset ja armastavat naist, mitte kõike teadvat, õpetavat ning näägutavat “ema”.

Autor: Helena-Reet Ennet

 

 

Loe ka:
Helena-Reet: tugeva suhte 12 raudreeglit

Helena-Reet: 17 viisi, kuidas te ise teete oma elu raskemaks kui see on