MARGE TAVA: hakkasin ka blogijaks!

Ma pole viimasel ajal kuigi palju kirjutanud Buduaaris. Pole aega võtnud ja pole ka midagi öelda olnud. Need, kellele on midagi öelda, nendega eelistan isiklikult suhelda, mitte avalikult kuskile seinale tõmmata. Nüüd varbaid Vahemeres leotades tekkis soov oma harjumuspäraseid mustreid muuta ja natuke eksperimenteerida.

Väikeste laste kõrvalt on raske midagi suurt ja uut ette võtta, sest maailma tähtsaim amet tõmbab kogu fookuse endale. Seda muidugi juhul, kui sa teed teadlikult sellise valiku. Mis oleks see, mida ma jõuaks ja tahaks proovida? Aga loomulikult viimase aja kõige populaarsemat tööd- blogimist. See ei vaja ka erilist väljaõpet, kui tunned põhilisi turundusreegleid ja oskad enam-vähem kirjutada. Hakkan nüüd iga nädal sel suvel siia postitama ja vaatan, kuhu see mind viib ning kas üldse on võimalik lugejaid kõnetada, kui sa oma riiki ja inimesi pasaga üle valama ei hakka ning iseennast füüsiliselt või moraalselt alasti ei kisu.

Alustame siis algusest! Neile kes mind ei tea- olen Marge Tava, viimased peaaegu 12 aastat Buduaari omanik. Lisaks tegelen igasugu muude asjadega, mis silma särama panevad või mida lihtsalt tuleb teha, et ka homme päike paistaks. Minu nn blogi saab olema elustiiliblogi, aga mitte selles tüüpilises glamuurses stiilis, mis räägib moest, reisidest, üritustest ja toiduelamustest vaid eelkõige sellest, mis jääb alles siis, kui kõik see Facebooki ja Instagrami glamuur ja sära kõrvale jätta. Näiteks sellest, mis tunne on olla ettevõtja ja kanda iga päev vastutust selle eest, et hunnik naisi saaksid palgapäeval oma palga kätte, sõltumata sellest, kui palju firma kontol raha on. Kirjutan sellest, kuidas mõne aja eest meedias olnud Malluka ja Buduaari skandaal mul silma särama pani ning miks ma aeg-ajalt rumalat juttu suust välja ajan, miks ma pole viimased 1.4 aastat ühtegi ööd oma unetunde täis maganud ning miks ma usaldan väga väheseid inimesi enda ümber, miks glamuur mind enam ei tõmba ja miks raha pole mõtet koguda. Räägin sellest, mis mulle 40+ vanuse juures meeldib või hirmutab ja miks ma kardan üle 55aastaseid mehi ning alla 30aastaseid naisi. Panen palli veerema ja eks siis vaatame, kas te vilistate mu välja või jääte järgmist postitust ootama. Nüüd aga kiirustan oma reisikotte lahti pakkima. 3 lapsega reisides ületab reisikottide arv alati taskus olevate reisidokumentide arvu.

Hea on olla kodus.
Kirjutan peagi edasi…

Marge