VILLU PARVET: ööklubi vallutamise juhend naistele!

VILLU PARVET: ööklubi vallutamise juhend naistele!

Menuki „Seks, vein ja kutsikad” autor Villu Parvet ütleb, et ööklubist hea mehe leidmine on keeruline, kuid pole sugugi võimatu. Siin on sulle soovitused, kuidas vallutada ööklubi ja vajadusel ka mõne hurmuri süda!

Menuki Seks, vein ja kutsikad autor Villu Parvet ütleb, et ööklubist hea mehe leidmine on keeruline, kuid pole sugugi võimatu. Siin on sulle soovitused, kuidas vallutada ööklubi ja vajadusel ka mõne hurmuri süda!

Ööklubist endale meest või korralikku poiss-sõpra leida on tegelikult keerukas. Samas pole miski siin elus välistatud ning vahel saab ka nõela heinakuhjast kätte. Lihtne loogika ütleb, et kui sinusugune nõutud kaup vahel klubisse satub, siis võib sama juhtuda ka mõne ihaldusväärse kompuga. Kui oled vaba naine ja juba otsustanud klubi vallutada, tasub seda ka täielikult nautida.

Ole võitlusväljal Paha Tüdruk. Klubis ei ole kohta heade tüdrukute jaoks. Sul võib olla maailma kõige suurem süda, sa võid olla päästnud surmasuust sada vähihaiget last ning tuhat väikest kiisut, aga siin ei maksa see midagi. Sul tasub juurde keerata bitchilikkust selle sõna parimas tähenduses. Kui sind ei märgata, siis ei teki sulle su võrku langenud sõjavangide nimekirja, millest mehi maha kriipsutama hakata.

Pahadest Tüdrukutest kompanjonid. Klubi vallutamine ei ole eksamile või vanavanemate pulma-aastapäevale minek. Leia oma kontaktide hulgast parimad Pahad Tüdrukud ja kaasa ka nemad. Minnes klubisse koos Paha Tüdrukuga, saad osa tema seksapiilsusest ja tahad olla koos temaga rambivalguses. Ideaalne, kui olete välimuselt sarnased, ja nagu alati – on superhea, kui tema on väga ilus ja sina veel pisut ilusam.

Arvestage, et lähete džunglisse. Klubisse minek on metsik võitlus, kus praktiliselt kõik mehed toksivad lõbusalt vaid ühte nuppu „Madalaim ühisnimetaja”. Riietus peab olema seksikas, aga mitte üle pakutud. On hea, kui su kehavormid on meile nähtavad nii, et tajume neid, aga et nahk oleks kaetud siiski vähemalt 60% ulatuses. Ära tõmba oma relvi liiga paljaks –, aga lase meil aimata, millised pommid sul varuks on.

Õige suhtumine ja oma sõjastrateegia. Suhtumist tasub samuti õppida Pahadelt Tüdrukutelt – nad on selles parimad. Mitte kunagi ei trügi nad esiplaanile, ometi saavad nad kõige rohkem tähelepanu. Nad vaatavad meid pilguga, mis näib ütlevat: „Ma tean küll, mida sa mõtled, kutsikas…” ja pilgutavad silma või naeratavad korraks. Siis vaatavad mujale ja räägivad omavahel kelmikalt edasi. Mängige oma reeglite järgi!

Ära unusta taganemisplaani. Klubi vallutamisest võib saada ebaõnnestunud missioon, kui tüdrukutel puudub hea taganemisplaan. Lepi eelnevalt täpselt kokku, kes vastutab transpordi eest, kus toimub ööbimine jne. Tihti õnnestub meil teie ridu harvendada just siis, kui teie plaani selles osas on väike segadus. Ära jäta oma langenud tüdrukutest võitluskaaslasi kunagi lahinguväljale ja nõua, et seda ei lastaks juhtuda ka sinuga.

Teavita missioonist õigeid isikuid. Kui juba kluppi minek, siis suurenda potentsiaalsete ohvrite arvu. Las su sõbrannad hoolitsevad selle eest, et kohale oleks kutsutud kõige kompumad kutid. Pealegi kruvib see su hinda, kui teised ütlevad, et klubis võib kohata ka sinusugust pärli. Tihti on mitmed Pahad Tüdrukud kasutanud ka ise selliseid kaudseid kanaleid, et nende ohvrid õigeaegselt kohal oleks.

Joo, aga mitte kasti. Kui sa ei taha anda endale õppetundi, kui kurvalt ning millise tõhu ema korteri diivanil võib üks õhtu lõppeda, ära üle pinguta. Ära joo koos meestega, kes klubisse lähevad – see teeb su odavaks. Võid kindel olla, et üle tõmmates ei juhi sa enam mängu. Pealegi ei ole lood kõikvõimalike keemiarelvade klaasi toppimisest samuti nali. Nõrgemad meie hulgast kasutavad labaseid võtteid. Tunne oma piire ja vali ise oma jook.

Tõrju kavalalt tõhkudest luurajaid. Kindel viis, mis paneb paremad mehed sind tahtma, on kõikvõimaliku saasta tõrjumine. Ka seda saad õppida Pahadelt Tüdrukutelt. Saatke D-nimekirja mehed enda juurest minema, aga meeldivalt! Ütle, et räägid nendega hiljem. Atraktiivsemad mehed on tavaliselt taustal ja jälgivad sind. Su aktsiad tõusevad, kui lihtsalt näeme, kuidas teised isased sind tahavad ja pidevalt su juurde tagasi tulevad.

Kompumad variandid ei jää tulemata. Ära karda, head variandid meeste hulgast leiavad sind. Pahasid Tüdrukuid vaadatakse palju rohkem. Ei tohi ennast lihtsalt esimestel ettejuhtuvatel vähegi müüvamatel tüüpidel kohe tantsima viia. Võta rahulikult ja juhi mängu ise – head variandid ei jää tulemata. Samuti ära lase kellelgi liiga kaua sinu kõrval passida – muidu võib mõnele tunduda, et oledki teise divisjoni kuti naine.

Kui radaril on midagi head, vaata vastu. Väga sageli ei trügi ka parimad mehed klubis esiplaanile, vaid vaatavad teisi muigega taustalt. Kui tabad mõne ahvatlevama tüübi ennast vaatamas, siis vaata julgesti vastu. Kelmikas pilk ja naeratus on piisav, et mehi mõjutada. Sa ei taha meest ära hirmutada, samas kindlasti mitte ka liiga andunult jõllitada – vaja on kiiret, teravat ja julgustavat pilkude mängu, mis paneb poisid tegutsema.

Ära ründa ise. Klubi pole ise mehega rääkima minekuks õige koht. See on lahinguväli, kus mängime madalalt. Ise rääkima tulev naine langeb kategooriasse „Lihtne saak”. Samuti ära kasuta keerukaid ja pikki lähenemisrepliike, mida osad naisteajakirjad soovitavad. Me ausalt ei kuule ega süvene, et sellest üldse aru saada. Kui sa meile meeldid, tuleme ise rääkima – see on praktiline ja tõestatud fakt siitpoolt rindejoont.

Räägi seksikalt, aga ära klammerdu. Kui sinuga rääkima tuleme, saad oma sõnade ja kehakeelega distantsi seadistada. Meid ajab hulluks, kui vaatad enda keha mingit osa ning seejärel meid pilguga, mis ütleb: „Ma tean midagi, mida sa ei tea…”. Samuti ajavad meid hulluks komplimendid ja see, kui kõnetad meid nagu väikeseid poisse – Pahad Tüdrukud oskavad seda täiuslikult. Lisaks näita alati, et pead edasi liikuma ja katkesta vestlus ise.

Ära muretse koordinaatide pärast. Ükskõik, mida naisteajakirjad ütlevad, ära küsi ise mehe numbrit. See teeb su odavaks. Samuti ära paku vägisi enda oma. Kui sa meile meeldid, siis hoolitseme sidepidamise võimaluste eest ise. Kui soovid mehega edasi suhelda, ära karda anda viisaka küsimise peale oma numbrit, sest siis asetad palli meie väljakupoolele ning jääb ära sisemine võitlus selles osas, kas ja millal kutile helistada.

Ära lange liiga vara. Klubis käimisest on reeglina palju rohkem lõbu ja kasu, kui sa ei lange liiga vara. Ära ole ühe mehega koos liiga kaua. Mis aga olulisim – ära lase ennast lihtsalt lahinguväljalt minema lohistada. Püüame kasutada selleks kõiki sõjakavalusi – ära allu. Erista seksinäljas teesklejad sinust tõeliselt huvitatud meestest sõnadega: „Sul on mu number, kui soovid, võid mu teinekord sööma viia”.

Maga üksi tagalas. Kui sa ei soovi meist kedagi kasutada vibraatori asemel, kellesse sa iialgi ära armuda ei kavatse ning kelle peale seksi minema viskad, siis mine ööseks koju. Missioon on reeglina õnnestunud, kui oled jätnud endast mitmele kompule mehele atraktiivse ja mitte liiga lihtsasti kättesaadava tüdruku mulje, kelle eest võidelda tuleb. Ära karda, me helistame ja sõnumineerime sulle ja siis juhid jällegi mängu sina ise.

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar talv 2015

Sarnased artiklid