11 PARIMAT: ajakiri Jamie valis parimaid tooteid!

Pooleteiseaastase ilmumisaja jooksul on meil tekkinud palju lemmikuid ning sellest ajendatuna tundus möödapääsmatu hakata tunnustama „Jamie lemmik” märgiga tooteid, mis meis erilise mõnumõmina esile on kutsunud. 

Müügil on fantastiline valik erinevaid toidukaupu ning see virvarr võtab poes tihti silme eest kirjuks. Jamie ajakirja meeskond on pidevalt töös, et ajakirja veergudel reklaamitavad tooted oleksid lisaks suurepärasele maitsele ka valmistatud parimast kvaliteetsest toorainest, kunstlike lõhna- ja maitseainetevabad ning ei sisaldaks ülemäärases koguses suhkrut. Sellepärast läbivad kõik tooted, mida retseptides kasutame või ajakirjas reklaamime, põhjaliku kontrolli nii meil Eestis kui ka Inglismaal Jamie Oliveri peakontoris!

Pooleteiseaastase ilmumisaja jooksul on meil tekkinud palju lemmikuid ning sellest ajendatuna tundus möödapääsmatu hakata tunnustama „Jamie lemmik” märgiga tooteid, mis meis erilise mõnumõmina esile on kutsunud. Olgu öeldud, et tunnustamist väärivaid tooteid on veel väga palju, kui 2016. aasta esimesed „Jamie lemmik” märgi nominendid on teie ees ja said pärjatud 10. juunil Grillfestil toimunud pidulikul märkide üleandmisel.

1. Mermaid’s Bite orgaaniline maitseainesegu, Manuela maitsed

2. Rohumaal kasvanud Liivimaa Lihaveise liha

3. Gurmeeklubi Seemneleib

4. Veski Mati Täistera kaerajahu

5. Safran, Piprapood www.pipar.ee

6. Must küüslauk

7. Kalamatsi Meierei Paneer

8. Küps kitsepiimajuust, Juustukuningad

9. Coppa della Maga pistaatsiajäätis

10. Slap Slop – Gazpacho Kumato

11. Euronics, Multicooker