Avame grillihooaja Talleggi uute maitsetega

21 kommentaar
Avame grillihooaja Talleggi uute maitsetega

Selle suve parimad kerged ja tervislikud grill-liha maitsed tulevad taas Talleggilt, sest tänasest on müügile jõudnud kolm uue maitsega kanalihatoodet. Need maitsestatud kanalihatooted on Barbeque kanašašlõkk, Karrikana poolkoivad ja Rosépipra kanafilee, mis väärivad oma maitsetega jällegi aukohta Teie grillilõhtu laual.

Selle suve parimad kerged ja tervislikud grill-liha maitsed tulevad jälle Talleggilt, sest tänasest on müügile jõudnud kolm uue maitsega kanalihatoodet. Valik maitsestatud kanalihatooteid – Barbeque kanašašlõkk, Karri kana poolkoivad ja Rosépipra kanafilee väärivad oma maitsetega jällegi aukohta Teie grillilõhtu laual.

Uueks hooajaks valmistatud Barbeque kanašašlõkk on selles “õiges” ameerikapärases mõnusalt suitsuses ja magus-hapus barbeque marinaadis. Et valmiks mahlane ameerikapärane Barbeque kanašašlõkk, võite küpsetamisel kasutada nii spetsiaalset BBQ-ahju, kuid piisab ka grillil, pannil või ahjus küpsetamisest. Barbeque kanašaslõki parima maitsetulemuse saavutate grillides keskmisel kuumusel, pikendades küpsetusaega kuni 30 minutini.

Talleggi kanafilee, kanapooltiivad ja-poolkoivad on saanud sellel hooajal indiapärase maitsestuse. Uutes toodetes on kasutatud India maitseainet karrit, mida armastatakse paljude riikide köökides ja mis sisaldab 10 kuni 20 erinevat maitseainet nagu ingver, kurkum, kardemon jm.  Talleggi Karri marinaadis kanatükid on meeldivalt maheda maitsestusega, mistõttu maitsevad ka pere pesamunadele. Lisaks külluslikule maitsevarjundile annab karri kanalihale serveerimisel olulise nüansi – kauni kuldse värvuse.

Eestis veel koduköökides laialdasemalt avastamata võrratu rosépipar on maitsestamas selle suve uut toodet – mahedalt magusapoolse maitsega Rosépipra kanafileed. Rosépipra kanafileel on minimaalne rasva- ning süsivesikutesisaldus (vastavalt 0,7% ja 0,6%) ning kõrge valgusisaldus (21%). Rosépipra värvika välimusega kanafilee marinaad on valmistatud vee baasil ja on õlivaba ning ei sisalda maitsetugevdajaid. Grilli, küpseta pannil või valmista Rosépipra kanafileed ahjus ning õrna maitsestusega tervislik ja maitsev eine on garanteeritud!

Uudistooted müügil Selveris, Prismas, Rimis Ning teistes hästivarustatud kauplustes alates aprilli esimestest päevadest.

Häid ideid mida kanalihast valmistada leiad uuenenud Talleggi kodulehelt klikkides SIIA

Head grillimist ja kokkamist!