Buduaari nädala veinisoovitus

Buduaari nädala veinisoovitus

Suvepikenduseks pakume seekord valiku Rose veine, mis on kerged ja mõnusad nautimiseks, soojal suvepeäval, terassidel ja piknkikutel. Meie valik on järgmine:
Selle suve Rose vein, Hoya de Cadenas Rosado. Vein pärineb Hispaaniast, Valencia piirkonnast ning on valmistatud kohalikust viinamarjasordist Bobal. Äärmiselt kerge ja maasikane Rose, väga mõnus niisama nautimiseks ning mereanni paellalde ning kergete salatite kõrvale. Sellel hooajal, saadaval Veinisõbra veebipoes www.veinisober.ee ning Rimides, keskmine hind 86-98 eek per pdl, olenevalt kauplusest. Soovitame soojalt proovida.

Teiseks soovitame Masi Modello Rosato, vein pärineb Itaaliast, Veneto piirkonnast ja on valmistatud Refosco ning Merlot marjadest. Taaskord hea kerge rüübe, sobib hästi mereanni roogade kõrvale ja niisama nautimiseks! Hinnaklass 80 eek per pdl, saadaval vaid Venisõber veebipoes, www.veinisober.ee

Kolmas Rose pärineb Lõuna-Aafrikast, Western Cape aladelt ja on kannab nime Two Oceans Rose, ning on valmistatud Shiraz marjadest, väga hea hinna ja kvaliteedisuhe, kerge ja mõnus pikniku vein, hinnaklass 66 eek per pdl, vein saadaval Veinisõbra veebikaupluses.


Mõnusat suvelõpu nautimist!