Casa Rinaldi jõudis Eestisse!

Casa Rinaldi jõudis Eestisse!

Väga rõõmustav uudis kõikidele, kes jumaldavad Itaalia toite – nüüd on ka Eestise müügile saabunud ehedat itaalia kööki esindav toiduainete sari Casa Rinaldi. Tegemist on Itaalia premium klassi toiduainetega, millest on imelihtne toitu valmistada, sest perekond Casa Rinaldi on juba maitselisad lisanud oma parimate retseptide põhiselt. Nüüd ka kõige tegusamal inimesel võimalik igal argiõhtul katta oma kodune õhtusöögilaud kui nooblis Itaalia restoranis.

Väga rõõmustav uudis  kõikidele, kes jumaldavad  Itaalia toite – nüüd on ka Eestise müügile saabunud ehedat itaalia kööki esindav toiduainete sari Casa Rinaldi.

Tegemist on kvaliteetsete Itaalia toiduainetega, millest on imelihtne toitu valmistada, sest perekond Casa Rinaldi on juba maitsed lisanud oma parimate retseptide põhiselt. Ka kõige tegusamal inimesel on võimalik nüüd igal argiõhtul katta oma kodune õhtusöögilaud kui nooblis Itaalia restoranis. 

Casa Rinaldi Modena on saavutanud ülemaailmse tuntuse eelkõige oma kvaliteetsete neitsioliiviõlidega ning 12 aastat tammevaatides laagerdunud balsamicode ehk palsamiäädikatega. Kuna aga Itaalias on toidunautimine pere- ja sõpruskonnakeskne sotsiaalne tegevus, on ka Casa Rinaldi perekonnas põlvkonade kaupa edasi antud parimad pastaretseptid, pastakastmete ja pestode retseptid, samuti köögiviljade, salatite ja veini kõrvale sobivate maitsvate küpsiste valmistamise saladused. Tänaseks on need hõrgutised saanud pakenditesse, et ka teised toidunautlejad üle kogu maailma saaksid Casa Rinaldi parimatest toiduelamustest osa.

Casa Rinaldi Modena valikusse kuuluvad lisaks palsamiäädikatele ja neitsioliiviõlidele ka salatikastmed, maitsestatud vürtsikad neitsioliiviõlid, pastakastmed ja pestod, samuti erinevate maitselisadega luksuslikud pastatooted, salatina kõrvale pakutavad marineeritud itaaliapärased köögiviljad nii õlis kui äädikas, veinilauale paslikud maitsvaid suupisteküpsised ja palju muudki veel.

Piilume mõndasid maitseid: