Gourmet Gold – kuldne maitseelamus nurrujatele

Gourmet Gold – kuldne maitseelamus nurrujatele

Nestle Purina Gourmet Gold´i nimi „reedab“ toote olemust – tegemist on tõelise gurmeetoiduga, mis on mõeldud…Sinu kassile!  Suur valik maitseid ja tekstuure armsates kuldsetes konservikarpides on saadaval suuremate kaubanduskettide toidupoodides.

Gourmet Gold pakub laia valikut erinevaid retsepte, maitseid ja tekstuure ka kõige nõudlikumatele kassidele. Kvaliteetsed koostisosad on õrnalt küpsetatud selleks, et luua esinduslikku kollektsiooni suussulavatest hõrgutistest. Tootesari koosneb kolme sorti toodetest: pasteetidest, tükkidest kastmes ning topeltnaudingutest.

Gourmet Gold hõrgud liha- ja kalapasteedid on hoolikalt valmistatud, et pakkuda ainulaadselt õrna ja siidist maitseelamust. Valida saab nelja maitse vahel: kana, loomaliha, tuunikala või kalkun.

Pehmed liha- või kalatükid on kergelt küpsetatud ning serveeritud hõrgus kastmes. Seda kõike uskumatult hea ja küllusliku maitse jaoks! Kastme sees on peidus kolm hõrku maitsekombinatsiooni: kalkun/part, kana/lõhe ning kana/maks.

Topeltnauding − õrnad tükid on kombineeritud kergelt küpsetatud õhukeste fileehelvestega − tulemuseks ideaalne kombinatsioon kahest erinevast tekstuurist. Topeltnaudingut pakuvad loomaliha/kana ja küülik/maks kooslused.

Kas ka endal hakkas suu vett jooksma? Proovi erinevaid maitsvaid võimalusi oma kassi hellitamiseks! Iga einega. Iga päev.

Vaata kassmodellide võistlusgaleriid ja lisa oma kiisu kandidatuur, sest auhinnad on suurepärased!