Grilli ja võida väärt auhindu!

10 kommentaari
Grilli ja võida väärt auhindu!

Sel suvel on põhjust grillida Talleggi kanagrillvorste, sest kõigi ostjate vahel lähevad loosi vägagi ahvatlevad auhinnad! Iga nädal kuni 26. juunini loositakse välja üks professionaalse grilltarvikute komplekt koos piknikukorviga, et uusi grilltarvikuid oleks võimalik kohe testima asuda.  

Sel suvel on põhjust grillida Talleggi kanagrillvorste, sest kõigi ostjate vahel lähevad loosi vägagi ahvatlevad auhinnad!

Iga nädal kuni 26. juunini loositakse välja üks professionaalse grilltarvikute komplekt koos piknikukorviga, et uusi grilltarvikuid oleks võimalik kohe testima asuda.

Grillkohver on valmistatud roostevabast terasest, sisaldab 18 erinevat tarvikut ning on seega iga grillisõbra unistuste komplekt.
Piknikukorvi sisu on võitjale üllatuseks, kuid nii palju võib vihjena öelda, et see sisaldab parimaid kodumaiseid kanalihast grilltooteid Talleggilt. Ja ikka nii, et jätkub ka suuremale perele!
27. juunil läheb loosi ülimalt ahvatlev peaauhind: professionaalne Weberi gaasigrill koos kõige vajalikuga koheseks grillimise alustamiseks (nagu näiteks gaasiballoon).
Weberi gaasigrill on varustatud kahe eraldi reguleeritava roostevaba põleti ja termomeetriga ning valmis kasutamiseks juba 3 minutit peale grilli sisselülitamist.

Kampaanias osalemiseks osta Talleggi kanagrillvorste, saada teele ostutšeki kood ning võidki juba võita! Vaata Talleggi kodulehe kampaaniabännerit ja kui sa bännerit ei näe, siis saada oma kood aadressil web@tallegg.ee.

Auhindade loosimisi on kokku 12 ning need toimuvad: 11. aprillil, 18. aprillil, 25. aprillil, 2. mail, 9. mail, 16. mail, 23. mail, 30. mail, 6. juunil, 13. juunil, 20. juunil ning 27. juunil.
Peaauhinna Weberi gaasigrilli loositakse välja 27. juunil.
Osale kindlasti, sest võita on palju!
Naudi kergemat suve!