HÄMMASTAV RETSEPT: ŠOKOLAADIUNELM, mis annab vaid 100 kalorit

HÄMMASTAV RETSEPT: ŠOKOLAADIUNELM, mis annab vaid 100 kalorit

Suvi pole enam kaugel ning paljud naised soovivad oma menüüsse pigem kergemaid toite, et paarist lisakilost vabaneda ja enesetunnet parandada. Siiski peab toit olema maitsev, tervislik ja lihtsalt valmiv. Toidublogija Teevi jagab siinkohal lausa geniaalse magustoidu retsepti, mis maitseb tõeliselt hästi ning sisaldab vaid 100 kalorit!

Suvi pole enam kaugel ning paljud naised soovivad oma menüüsse pigem kergemaid toite, et paarist lisakilost vabaneda ja enesetunnet parandada. Siiski peab toit olema maitsev, tervislik ja lihtsalt valmiv. Toidublogija Teevi jagab siinkohal lausa geniaalset magustoiduretsepti, mis maitseb tõeliselt hästi ning sisaldab vaid 100 kalorit!

Lisaks sellele, et tegu on kalorivaese magustoiduga, annab see organismile ka vajalikke valke, vitamiine ja kiudaineid. Nimelt peetakse munavalget üheks kõige väärtuslikumaks valguallikaks ning toorkakao ja valgupulber sisaldavad mõlemad märkimisväärses koguses kasulikke vitamiine ja mineraalaineid. 

Tegu on igati patuvaba maiusega, mida võib kasvõi enne voodisseminekut nautida.

Vaja läheb (ühele):

100 grammi munavalgeid 
1 tl steviat või muud meelepärast magustajat
2 sl toorkakaopulbrit või šokolaadimaitselist valgupulbrit
näpuotsaga soola

Tee nii: vahusta munavalged magusaine ja soolaga tugevaks vahuks, lisa osade kaupa kakao (või valgupulber) ja jätka vahustamist, kuni koostisosad on kenasti läbi segunenud, ning aseta tunniks ajaks sügavkülma. Kaunista meelepäraste marjadega või kasuta hoopis kookoshelbeid.

Sarnased artiklid