Kevad-suviseks lõunaks maitseb hea Mamma külm peedisupp

17 kommentaari
Kevad-suviseks lõunaks maitseb hea Mamma külm peedisupp

Kevade saabudes asenduvad külmemale aastaajale omased soojad lõunad kergemate suppide ja salatitega. Üheks heaks valikuks on äsja müügile tulnud Mamma kerge külm peedisupp.

Kevade saabudes asenduvad külmemale aastaajale omased soojad lõunad kergemate suppide ja salatitega. Üheks heaks valikuks on äsja müügile tulnud Mamma kerge külm peedisupp.

Tegemist on igati tervisliku einega, sest Mamma peedisupp on täielikult säilitusainetevaba ja saabuvale rannahooajale kohaselt madala kalorisisaldusega. Supi valmistamisel on Mamma arvesse võtnud eestlaste maitse-eelistusi. Peedisupp on pakendatud plastikkaussidesse, mis annab võimaluse mugavalt einestada lisaks kontorile ka vabas õhus – piknikul, pargis, metsas.

Eriti hea maitseb peedisupp täisterakukliga. Samuti sobivad külma roa kõrvale hästi erinevate katetega võileivad.

Külma peedisupi koostisesse kuuluvad keefir, punapeet, kartul, muna, marineeritud kurk ja must pipar. Toote soolasisaldus on 0,88 protsenti. Peedisupp annab 100 grammi kohta 3,2 grammi valke, 6,4 grammi süsivesikuid, 2,4 grammi rasva. Supist saab 100 grammi kohta energiat 60,3 kalorit. Toode sobib koheseks söömiseks ja on pakendatud 300 grammisesse pakendisse.

Kui oled hea toidu austaja, siis võta osa ka Mamma maitsvast teadmistemängust SIIN.