Maailmakuulus kooreliköör Bailey’s uueneb

Maailmakuulus kooreliköör Bailey’s uueneb

Bailey’s on üks tuntumaid ja armastatumaid likööre kogu maailmas, kuuludes maailma 20 enimmüüdud alkoholimargi hulka.

Bailey’s on üks tuntumaid ja armastatuimad likööre kogu maailmas, kuuludes maailma 20 enimmüüdud alkoholimargi hulka.

Maailmakuulus Bailey’s Original Irish Cream mõeldi välja Iiri joogimeistrite poolt aastal 1974. Tegemist oli täiesti uut tüüpi likööriga, mille üheks komponendiks sai rõõsk koor. On traditsiooniks, et kõikide likööride täpne retseptuur hoitakse ülimalt saladuses ja sageli on komponente, millest liköör koosneb, üle saja. Nii ka Bailey’s likööri puhul, et Irish Cream segatakse kokku ainult firmale teadaoleval meetodil ja muidugi ka ülimalt salastatud retsepti järgi. Kindlalt on aga teada, et liköör sisaldab kvaliteetset, kolmekordse destilleerimise läbinud Iiri viskit, rõõska koort, mis moodustab joogi mahust poole, looduslikke maitseaineid, milleks on naturaalne vanilje ja kakao. Ja muidugi ka osakesest veest. Bailey’s sisaldab vaid 17% alkoholi.

Bailey’se ostjaskond on peaasjalikult naised, kes naudivad maitsvat koorelikööri nii desserdina kui lisades seda jumaliku maitsega alkoholi oma kuumadesse jookidesse. Baileyse liköör on sagedasti väga paljude magusate ja ka soolasete roogade koostiosaks. Sellel koorelikööril on küll erinevate tootjate osas palju jäljendajaid, kuid enamik ilmselt nõustub minuga, et õige ja originaalse Bailey’se maitse on ületamatu.

Uueneb Bailey’se pudelidisain
Seni muutumatu disainiga Bailey’sel on kevadel välja tulemas kaasaegsele naisele loodud uus label ja pudeli disain, mille on loonud juveelikunstnik STEPHEN WEBSTER.

Uus disain väljendab tänapäevase naise olemust, kes võib olla tugev ja naiselik, ilus ja vaimukas üheaegselt. Bailey’se uus imagoloogilne videoklipp, mis on loodud Londoni hinnatud reklaamiagantuuri poolt, on seevastu just inspireeritud Busby Berkley 1930. aastate filmidest. Autor Busby Berkley unikaalne oskus oli muuta oma filmide tantsjad justkui „inimkaleidoskoobiks“, mida saab nautida ka Bailey’se klipis. Selle klipi vaatamine pani mind mõtlema, et kogu see liikumine tabab Bailey’se maitse olemuse ajatut tõde – alati muutumatu maitsekvaliteet, mis visuaalselt on ajaga ühte sammu astumas.

Video leiad artikli alt ja kui soovid magusaid Bailey’se auhindu võita, siis liigu edasi meie ühisele mängule “Aasta magusaim hetk”

 

Krista Maldur