Mõnusad kodused lõunad Deja Vu’s

Mõnusad kodused lõunad Deja Vu’s

Kas Sina sooviksid süüa lõunaks mõnusat kodust toitu? Või ihkad lihtsalt vaheldust ja tahad proovida midagi uut? Septembrist alates on selline võimalus täiesti olemas Lounge Deja Vu’s!

Kas Sina sooviksid süüa lõunaks mõnusat kodust toitu? Või ihkad lihtsalt vaheldust ja tahad proovida midagi uut? Septembrist alates on selline võimalus täiesti olemas Lounge Deja Vu‘s.

Lõunaeine Deja Vu’s tekitab tunde, nagu oleksid oma ema juurde koju lõunale läinud: keelt alla viivad kotletid, kreemjas kartulipuder ja erinevad kodumaistest aedviljadest salatid on vaid killuke pakutavast valikust. Road pole mitte üksnes maitsvad, vaid sealjuures ka väga tervislikud.

Lounge Deja Vu sobib suurepäraselt ka töisteks kokkusaamisteks, ühendades meeldivalt tervisliku lõunasöögi efektiivse näost-näkku suhtlemisega. Mõnus interjöör soodustab heade ideede tekkimist ja plaanide genereerimist. Seega – miks mitte ühendada meeldiv kasulikuga ning einestada hubases Deja Vu lounge’is!

Koduseid lõunasööke saab Deja Vu’s nautida esmaspäevast reedeni kell 12:00-16:00. Kui kohapeal einestamiseks aega napib, on võimalik lõuna ka kenasti kaasa osta.

Terve septembrikuu menüü leiad: www.dejavu.ee.

Tule kodusele lõunale Vana-Viru 8, Lounge Deja Vu ootab Sind!

 

Buduaar.ee