NUTIKAS JA MAGUS VAHEPALA, mis võidab südameid

NoBananas

Teate seda tunnet, kus toidukordi kavandades või lõunast vahepala nuputades peaks justkui valima, kas kuulata mõistuse või südame häält?

Lahendus on väga lihtne – kuulad mõlemat, kui lisad menüüsse kvaliteetsed maasikad, vaarikad, kultuurmustikad ja murelid. Need kauni, kutsuva välimusega magusmahlased tooted No Bananase (virtuaal) marjalettidelt pole mitte lihtsalt ilusad vaadata, vaid hoolitsevad nii sinu mõistuse, südame, silmade, naha ja isegi meeleolu eest.

Foto:NoBananas

Kuidas ikkagi kasulik?

Puuviljade-marjade kasulikkuses ei kahtle keegi. Kõik oskavad üles lugeda nende häid omadusi nagu vitamiinid, mineraalid, looduslikud toitained, kiudained jne. Tervisevaldkonna eksperdid rõhutavad, et oluline on tarbida erinevaid marju ja puuvilju, sest sel moel on kasu suurem. No Bananase sortimendis on praegu maasikad, vaarikad ja kultuurmustikad, kuid tõenäoliselt juba maikuus jõuavad müügile ka murelid.

Värskete viljade regulaarne tarbimine on teaduslikult korduvalt tõestust leidnud viis ennetada hooajalisi ja kroonilisi haigusi. Organism sh süda ja aju  saavad kasulikke toitaineid, mis parandavad keskendumisvõimet, üldist rahulolu ja suhtumist tööülesannetesse (sh õppimisse). Marjamahlane vahepala lõunasel ajal aitab ennetada  pärastlõunast uimasust, mis tavaliselt söömisega kaasneb, sest erinevalt magusatest küpsistest-kommidest mõjuvad värsked maasikad, vaarikad, kultuurmustikad ja murelid ergutavalt. Põhjuseks neis sisalduv C-vitamiin, kaalium, folaadid ning teised vitamiinid-mineraalid. Samuti kiudained.

Foto: NoBananas

MUSTIKAS on paljudes rahusvahelistes artiklites mainitud kui kõige suurema kasuteguriga väetoit (superfood). Neis on rikkalikult antioksüdante ning organismi immuunsust tõstvaid ja põletikku vähendavaid komponente. Need on kasulikud ajule, seedimisele, nahale, silmadele ja südamele.

Kohe mustikate järel on VAARIKAD, milles on rohkelt kiudaineid. Näiteks kruusitäies vaarikates on neid suisa 8 grammi, mis on peaaegu kolmandik soovitavast päevasest kogusest.

MAASIKAD on üldjuhul neljandal kohal. Need suurepärased C-vitamiini ja mangaani allikad on kasulikud su immuunsusele, silmadele ning südamele. Mahlased, magusad, toitvad.

Foto: NoBananas

Miks just No Bananase marjad?

No Bananas eristub värskete marjade ja puuviljade maaletoojate ning edasimüüjate seas selgelt nii marjade kvaliteedi, aga ka müügimeetodite poolest. Kaubanduskeskustes on üle Eesti üle 100 marjaleti, kuid väga mõnusalt ja mugavalt saab tellimuse teha ka e-poest nobananas.eu

Tellimuse esitamiseks pole vaja end kasutajaks registreerida ega kuskile sisse logida. Maksmine käib mugavalt ja kiiresti pangalingi kaudu. Enamik piirkondades toob marjakuller marjad kohale juba järgmisel päeval, kuid sobivat tarneaega saad ise valida.

Oleme väga uhked, et No Bananase marjades-puuviljades pole mingit jama. Maasikate, vaarikate, kultuurmustikate ja murelite korjed toimuvad varahommikul. Nende säilitamisega on kõik väga lihtne – värskuse tagab 4-kraadine temperatuur, mis marjas edasise elutegevuse peatab, kuid hoiab alles päikese ja niiskuse, mis kasvatades ja küpsedes sinna tekkis. Seega on alles ka kõik vitamiinid ja toitained. Eelkõige aga lõhn ning marjade magusus. Kaunis välimus on elementaarne.