Officeday esitleb: Caffitaly, killuke luksust sügispäeva

Officeday esitleb: Caffitaly, killuke luksust sügispäeva

Kui oled igatsenud endale kööki, kabinetti või kontorisse väikest ja stiilset, lihtsalt käsitletavat ja tõelist kohvinaudingut pakkuvat kohvimasinat, siis “Officeday 99″ sügiskampaania on Sulle! Baltikumi suurim kontoritarvete müüja Officeday on sügise saabudes esitlemas ahvatlevat kohvimasinakampaaniat kodukontoritele, väikekontoritele, suurtele kontoritele ja väga suurtele kontoritele. Kampaania “Officeday 99” ajal on võimalik soetada 99 euro eest nii Caffitaly kapselkohvimasina koos 20 Löfbergs Lila stardipaketi kohvikapsliga kui ka lisaks jääb sulle deposiiti veel 50 euro väärtuses kontoritarvete jaoks! 

Sügisesed vihmad-tormid muudavad meid üha tubasemaks. Esimene lumigi ei ole enam kaugel ja kui külm näpistama hakkab, on kõige mõnusam ennast hellitada hõrgu kohvinaudinguga! Küllap ei joo me kohvi üksnes selles leiduva kofeiini ergutava toime tõttu, vaid oma osa on ka joogi täiuslikul maitsel ja vastupandamatul aroomil. Hea kohvijoogi külgetõmbejõus on kõik need omadused liitunud lahutamatuks tervikuks, mis vaimustab meie meeli ja tasakaalustab emotsioone eriti siis, kui väljas veab külm sügistuul puudelt viimaseid lehti.

Kui oled igatsenud endale kööki, kabinetti või kontorisse väikest ja stiilset, lihtsalt käsitletavat ja tõelist kohvinaudingut pakkuvat kohvimasinat, siis sügiskampaania Officeday99 on Sulle!

Baltikumi suurim kontoritarvete müüja Officeday on sügise saabudes esitlemas ahvatlevat kohvimasinakampaaniat kodukontoritele, väikekontoritele, suurtele kontoritele ja väga suurtele kontoritele.

Kampaania Officeday99 ajal on võimalik soetada 99 euro eest nii Caffitaly kapselkohvimasin koos 20 Löfbergs Lila stardipaketi kohvikapsliga kui ka lisaks jääb sulle deposiiti veel 50 euro väärtuses kontoritarvete jaoks! 

Kuidas 99.- € + 50.- € summa on kokku 99.- € –loe artikli viimasest lõigust. 

Caffitaly – suurepärane kohv, vähe ruumivajav ja eriti lihtne kasutada.