ONU ESKIMO JÄÄTISED SAID MAITSELISA! Buduaar juba maiustas!

ONU ESKIMO JÄÄTISED SAID MAITSELISA! Buduaar juba maiustas!

Buduaari toimetuse hommikupoolik algas täna õige maitsvalt ja magusalt. Meile saabus saadetis Balbiino uute Onu Eskimo sarja jäätistega. 

Balbiino uuendas Onu Eskimo jäätisesarja ja tõi müügile kolm uut toodet: martsipani-, lehmakommi- ja maasika-basiiliku-koorejäätised. Lisaks värskendati ka kogu Onu Eskimo brändi, mille alt leiab nüüd ühtekokku 13 erinevat pulga- ja vahvlikoonuses koorejäätist.

Balbiino turundusdirektori Heikki Põhi sõnul iseloomustab Onu Eskimo jäätiseid naturaalsus, maitsete puhtus ja kerge nostalgiahõng, mis baseerub klassikalisel koorejäätisel.

“Möödunud aastal Eesti juubeliks turule toodud Onu Eskimo vahvlikoonuses koorejäätiseid saatis tõeline edu, mida tõestab ka see, et turu-uuringute firma Nielsen omistas kukekommijäätisele jäätiste seas eelmise aasta parima uudistoote tiitli,” ütles Põhi. Taolisest nostalgiatootest inspireerituna on lisatud Onu Eskimo sarja ka martsipani- ja lehmakommimaitselised koorejäätised. “Nii martsipanis kui ka lehmakommis on omajagu lapsepõlvemälestusi ja helgust, mistõttu usume, et paljud leiavad just nende seast endale selle suve lemmikjäätise,” lisas Põhi.

Onu Eskimo maasika-basiiliku-koorejäätis vahvlikoonuses võib Põhi sõnul tunduda esialgu pisut üllatava kooslusena, kuid värskendav basiilik muudab magusa maasikajäätise maitselt parajalt mahedaks ja annab erilise maitsenüansi.

Lisaks uute maitsete lisamisele värskendati ka kogu Onu Eskimo jäätisesarja. Näiteks leiavad nüüd kõik jäätisesõbrad Onu Eskimo valikust ka populaarse karamelli-pähklikoorejäätise vahvlikoonuses, šokolaadi-koorejäätise paraja kirsilisandiga ja banaani-koorejäätise vahvlikoonuses. Kokku on Onu Eskimo brändi all 13 erinevat pulga- ja vahvlikoonuses koorejäätist, lisaks on valikus 5 jäätist perepakendis.

Onu Eskimo koorejäätiste sari on kummardus Eesti esimesele jäätisemeistrile Evald Roomale, keda paljud teavadki Onu Eskimona. Balbiino on Eesti jäätisetootja, kelle koorejäätised on valmistatud Eestis ja kodumaisest koorest. Balbiino on ka ainus Eesti jäätisetootja, kelle tootmine omab BRC toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimise sertifikaati. AS Balbiino põhineb 100% Eesti kapitalil, kuulub NG Investeeringute gruppi ja annab tööd ligi 250 inimesele.