Pakkumine Jamie ajakirja endistele tellijatele – ajakiri hinnaga 1,87 € (poes 4,50 €)

2 kommentaari
Pakkumine Jamie ajakirja endistele tellijatele – ajakiri hinnaga 1,87 € (poes 4,50 €)

Kallis Jamie ajakirja lugeja! Loodetavasti juba tead, et alates jaanuarist 2015. aastal annab Jamie ajakirja välja Buduaar Meedia OÜ, kes annab välja ka ajakirju Buduaar ja Buduaar TEEN. Buduaar Meedia OÜ on kogenud kirjastaja, kes on välja andnud ka mitmeid populaarseid raamatud.

Kallis Jamie ajakirja lugeja! Loodetavasti oled juba kuulnud, et alates jaanuarist 2015. aastal annab Jamie ajakirja välja Buduaar Meedia OÜ, kes annab välja ka ajakirju Buduaar ja Buduaar TEEN. Buduaar Meedia OÜ on kogenud kirjastaja, kes on välja andnud ka mitmeid raamatuid ja muid trükiseid.

TEEME PAKKUMISE JAMIE ENDISTELE TELLIJATELE!

Kõik varasemad Jamie ajakirja tellijad saavad nüüd aastatellimuse vormistada poole hinnaga – 11,25 € (tavahind 22,50 €), mis teeb ühe ajakirja hinnaks 1,87 € (poes 4,50 €). Selleks, et tellimus vormistada, tuleb saata tõenduseks vana maksekorraldus e-postile tellimine@jamieajakiri.ee

Pakkumine kehtib kuni 10. märtsini!

————————————————————————–

6. jaanuaril allkirjastasid Buduaar Meedia OÜ juhatuse liige Marge Tava ja maailmakuulsa telekoka Jamie Oliveri eestvedamisel ilmuva toiduajakirja Jamie peatoimetaja ning asutaja Andy Harris koostöölepingu, mille kohaselt hakkab Jamie ajakiri taas Eestis ilmuma. Eelmine ajakirja väljaandja lõpetas ajakirja kirjastamise möödunud suvel, kuna ei tulnud sellega majanduslikult toime.

Buduaar Meedia toimetamisel tuli juba jaanuaris välja Jamie aastaraamat, kus on ligi 200 leheküljel 365 retsepti. Veebruari lõpus ilmus esimeneajakirjanumber, mille fookus on seekord Aasia köögil.

Jamie toimetus