Restoranisoovitus: Ladina-Ameerika restoran La Tabla pakub ehedaid latiinomaitseid

Südasuvel avas Telliskivi kvartalis uksed uus restoran La Tabla, mis pakub külalistele moodsaid Ladina-Ameerika roogasid taskukohaste hindadega. Toitudes on rõhuasetus tervislikkusel ja värskusel, kuid igas roas on alles jäänud Ladina-Ameerika autentsete retseptide põhikomponendid. 

Südasuvel avas Telliskivi kvartalis uksed uus trendikas restoran La Tabla, mis pakub külalistele moodsaid Ladina-Ameerika roogasid taskukohaste hindadega. Toitudes on rõhuasetus tervislikkusel ja värskusel, kuid igas roas on alles jäänud Ladina-Ameerika autentsete retseptide põhikomponendid.  

Oma lemmikroa La Tabla valikust leiab nii taimetoitlane kui liha- ja mereannisõber ning vürtsika kui ka mahedapoolse toidu nautija. Tõenäoliselt ainukese restoranina Baltikumis valmistab La Tabla ise värskeid maisi- ja nisutortiljasid, millest valmistatud takod ning nacho‘d erineval kujul ja rikkaliku salsade valikuga on nii väikeste kui suurte külaliste lemmikud Mehhiko köögist. Mahlase valge marliini chevice‘i (€ 6) retsept pärineb Peruu köögist ning tervisest pakatavad supid on Mehhiko ja Peruu kodukokkade lemmikud.

Hõrk musta anguse veiselihast tehtud churrasco (14 %) on toonud La Tablale suure hulga püsikülastajaid, kes ikka ja jälle seda imelist liharooga nautima tulevad. Naiste lemmikuks pearoaks tundub siiski olema aeglaselt küpsetatud lõhefilee traditsioonilise chipotle-kartulisalati ja puuviljasalsaga (9,50 €). Brasiilia ja Argentiina kuum imejook Yerba Mate serveerituna traditsioonilises calabassa‘s (2 €) sobib oma rikkalikus vitamiinide-, antioksüdantide- ja mineraalidekoosluses iga lõuna- ja õhtusöögi kõrvale. Kes aga tahab midagi jahedat ja tervislikku, neil tasub proovida värskelt valmistatud kurgi-laimikokteili (1,50 €). Tähelepanuta ei saa jätta ka värsket La Tabla kokteililisti, kus lisaks traditsioonilistele kokteilidele teeb silma päikesekollane mango-ingveri Margarita ja Peruu rahvuskokteil Pisco Sour. Kogu menüü on värvikas ja mitmekesine ning sama võib öelda ka interjööri kohta.

Päevasel ajab rõõmustab restoran oma külalisi lõunapakkumistega, kus päevasupi hind vaid 2,90 € ning päeva pearoad maksavad 3,90 €. La Tabla päevapakkumised on mõnusaks vahelduseks Tallinnas tavapärastele kartul-kana-porgadisalat valikutele. La Tabla külastamine tasub igal hea toidu nautijal plaani võtta, sest uuenenud restoranimenüüst leiab igaüks oma lemmikroa. Mainimata ei saa jätta ka lõbusalt värvilist interjööri ning mõnusat latiinomuusikat, mis loob igal hetkel hea meeleolu.

Lisaks restoranisaalile avas La Tabla hiljuti ka oma tagaruumi uksed, mis on sisustatud pehmete sohvade ja madalate laudadega. Menüü on nii sohvaruumis kui restoranis sama, kuid puhkeruumi meenutav tagaruum sobib hästi ka privaatpidude pidamiseks. Restorani väikestele külalistele on loodud eraldi väike mänguala ning lähipäevil jõuavad menüükaardile ka eraldi lasteroad.

Päevapakkumistega saad kursis olla ning põhimenüü ja hindadega tutvuda La Tabla Facebooki lehel.

Kui tahad võita restorani €30 kinkekaarti, siis osale enne 20.oktoobrit jagamismängus Buduaari FB lehel.

 

Vaata pilte La Tabla menüüst lisatud pildigaleriis: