RETSEPT! EROOTILINE ŠOKOLAADIVAHT, mis ajab mehed pöördesse

Šokolaadi on aastasadu peetud maailma üheks kõige erootilisemaks maiuseks ning seda põhjusega! Nimelt kinnitavad mitmed uuringud, et tume šokolaad erutab meeli ja kõrgendab seksiisu ning lisaks on see tervisele ka igati kasulik vahepala. Antud retsept on lihtne ja hõrk - ütlus "lihtsuses peitub võlu" peab siinkohal igati paika.

Šokolaadi on aastasadu peetud maailma üheks kõige erootilisemaks maiuseks ning seda põhjusega! Nimelt kinnitavad mitmed uuringud, et tume šokolaad erutab meeli ja kõrgendab seksiisu ning lisaks on see tervisele ka igati kasulik vahepala. Antud retsept on lihtne ja hõrk ning ütlus “Lihtsuses peitub võlu!” peab siinkohal igati paika.

Avokaado ja naturaalne kakao sisaldavad kasulikke rasvu, mis avaldavad mitme uuringu kohaselt samasugust mõju nagu austrid – tegu on loodusliku afrodisiaakumiga.

Šokolaadist pakatav avokaadovaht banaaniga (kahele)

Vaja läheb: 

üks küps avokaado
üks pruunide täppidega küps banaan
4 sl naturaalset mett
6 sl naturaalset kakaod
0,5 tl kaneeli
0,5 tl vanilliekstrakti
pisut mandlipiima või mõnda muud meelepärast piima

Tee nii:

Eralda avokaadost viljaliha ja koori banaan ning pane kõik komponendid blenderisse. Kõige viimasena lisa pisut piima ja blenderda kõik hoolikalt läbi. Kui segu jääb liiga tihke, lisa piima, kuni saad endale sobiva tekstuuri. Aseta magustoit kahte pokaali ning lase külmikus üleöö taheneda.

Kaunista riivitud tumeda šokolaadiga.

Valmista mehele üllatus ning serveeri talle seda magustoitu, kuid ära ütle, millest see koosneb. Lase tal maitseid ise ära arvata! 

Allikas: redbookmag