Reklaam sulgub sekundi pärast

TERVISLIK EINE koju ja kontorisse!

Buduaar

Liveat Green on ainulaadne projekt, mis sisaldab endas tasakaalustatud toitumiseks vajalike teenuste komplekti. Vajalike teadmiste ja kogemuste põhjal sündis meil idee luua platvorm, mis teeb tervisliku toitumise lihtsaks ja kättesaadavaks kõigile. Sooduskood „Buduaar5“ annab Sulle 5% allahindlust! Vaata lähemalt SIIT

Paketid

Iga klient saab valida toidupaketi, mis vastab tema eesmärkidele, toitumisvajadustele ning maitse-eelistustele.

     Personaalne toitumiskava

Tasakaalustatud toitumiskava on mõeldud kliendile, kes soovib alustada tervisliku eluviisiga ja säilitada õige kehakaalu, kasutades välja arvutatud kalorite hulka, mida vajab oma eesmärgi saavutamisek

Lunch Box

Liveat Green Lunch Box on unikaalne kontseptsioon, mis annab kõigile püsiva võimaluse tervisliku eluviisi säilitamiseks. Iga komplekt sisaldab korrektset makrotoitainete ja energia tasakaalu, mis toetab organismi ka kiire elurütmi puhul.

Catering

Pakume restoranikvaliteediga toitlustusteenust teie tähtsatele sündmustele kõikjal Eestis.
  •  Sündmused vabas õhus
  •  Grillimisüritused ja aiapeod
  • Piknikud
  • Paketid konverentside jaoks
 

Äriklientidele

Korraldame tervislikku toitumist töökohal. Personaalselt koostatud menüüga aitame tõsta töötajate produktiivsust, energiataset ning kinnistada tervisliku eluviisi harjumusi ja positiivset õhkkonda tööl.

Gourmet

Meie teenuste pere uusim liige on Liveat Green Gourmet. See uuenduslik teenus pakub võimalust nautida kvaliteetset ja tervislikku gurmeetoitu kodust lahkumata.  

Kohaletoimetamine

Hetkel toimetame toitu kohale Tallinna, Viimsi, Tabasalu ja Rae valla piires. Varsti saab meie toitu tellida ka Bolt Food Marketis!