TREND: EESTLASED TEEVAD lähedastele aina rohkem söödavaid kingitusi

gourmet club

buduaar

Jõuluaja lähenedes mõtlevad inimesed tahtmatult aina rohkem kingitustele, mida on vaja lähedastele ja sõpradele teha. Paljudes tekitab see lausa stressi.

Õnneks soosivad üldised trendid seda, et inimesed ootavad jõulukingiks pigem midagi kergesti äratarbitavat. Erinevad küsitlused ja kaupluste müüginumbrid näitavad, et aina rohkem pakub inimestele rõõmu nn ärasöödav jõulukingitus. Ajakirja Food and Beverage andmetel on näiteks Ameerikas söödavate jõulukingituste tegemine viimasel aastakümnel ligi 200% kasvanud.

Eesti juhtiva gurmeetoidu valmistaja Gourmet Clubi müügijuht Marit Trell kinnitab seda trendi ja Eestis: “Ka meil kasvab iga aastaga jõulukingituste osakaal ning viimastel aastatel oleme lausa eraldi jõulukataloogi valmis teinud, kust leiab erinevas hinnaklassis jõulukingitusi nii firma töötajatele, koostööpartneritele kui lihtsalt heast toidust lugupidavatel sõpradele ja sugulastele,” ütleb Marit. Kuna sel aastal jäävad paljud firmade jõulupeod ära, siis sellevõrra kallimaid gurmeepakke ja maitseelamusi soovivad firmad oma töötajatele pakkuda. “Kingitus peab olema ikka selline, mida inimene võib olla ise ei raatsi osta igapäevaselt tarbimiseks,” ütleb Marit ja lisab, et ärasöödavad jõulukingitused on vastutustundlik ja praktiline valik.

Gourmet Clubi jõulukinkide valikust leiab sobiva maitseelamuse väga erineva eelarvega –  ilusas jõulupakendis Ameerika cookie’dest inspireeritud Piparcookie´d saab poest lausa 3.50 € eest.

Gourmet Clubi populaarsed jõulutooted on aastaid olnud ka Martsipanistollen ning Martsipani ja võiga piparkoogitainas. Sel aastal on lühikese ajaga väga palju kiidusõnu kogunud ka Musta trühvliga punane kapsas ning Apelsini-ingveriga tehtud kapsas, mis on saadaval enamustes supermarketites. Kes aga otsib pisut luksuslikumat lahendust, siis hinnaklassis 25-45€ saab soetada otse meie käest tellides kaunid gurmeekinkekarbid – Provance Maitsed, Toskaana Maitsed, Saare Maitsed või Valik Pühademaiuseid.

Parim valik Gourmet Clubi jõulukingitusi ja jõulutooteid on Arsenali keskuse Gourmet Clubi esinduspoes, kitsam valik on saadaval erinevates supermarketites üle Eesti.