TULE NAUDI MAITSEID, muusikat ja ilusat ilma!

TULE NAUDI MAITSEID, muusikat ja ilusat ilma!

Hirvepargis linnud muudkui siristavad: “Kuldmokk, tule-tule, hakkame elu nautima!”. Mis siin siis enam oodata – 1. mail sätime terrassi õuehooja vormi ja ootame sõpru meie uut menüüd proovima! Kuldmokk asub Tallinnas Toompea läheduses aadressil Falgi tee 3. 


Väikese õdusa Kuldmokk restorani loojateks on toidutegemistes ja maitseelamustes hingega sees olevad noored naised Annika Arras ja Irma Viidalepp. Restoran on loodud kire ja pühendumusega, mis on edasi kandunud ka nende pakutavatesse maitseelamustesse. 1. mail pakub pererahvas kella 13 kuni kella 17ni kõikidele oma terrassipeo külalistele tervituseks kevadisi kokteile ja väikseid suupisteid ning linnulaulu vahele musitseerib Marek Jürgenson ansamblist Regatt!

Kuldmoka restoranis pakutav on inspireeritud Vahemere riikide köökidest selle kõikidelt kallastelt – nii Euroopast, Aafrikast kui Lähis-Idast.

Kuldmoka perenaised on toredasti kirjeldanud ka oma nimevalikut:

Kuldmokk on lind. Teda pole päris looduses olemas. Ta on fantaasia, aga just tema maailmas tahaks nii mõnigi gurmaan elada. Räägime siis, millist elu kuldmokk elab.

Vaatlejad kohtavad kuldmokkade parvi harva. Tegu on erilise linnuliigiga, keda iseloomustab eelkõige gurmaanlus. Kuldmokk valib hoolega, mida ja kuidas ta sööb, sest elus peab olema head maitset, stiili ja naudingut.

Kuldmokk võib olla nii rändse kui ka paikse eluviisiga. Kuna Eesti kliima ei luba igal aastaajal maitsemeele ergutamiseks meelepärast leida, võib teda tihti kohata tiiba ripsutamas Vahemere-äärsetes, Euroopa, Aafrika ja Lähis-Ida rannikuvetes.

Seltsingulise lähirändurina teeb Kuldmokk teinekord ka kiirkäike naabrite juurde kargetesse Põhjala riikidesse. Tegu on usaldava uitajaga, kes uute maitsete kogemiseks ei pea paljuks ka tundmatus kohas vette hüpata.

Kuldmokk võib olla ka ootamatu, nii et hoia oma meeled avatuna!