USA moekunstnik Diane von Furstenberg disainis evian® pudeli

USA moekunstnik Diane von Furstenberg disainis evian® pudeli

Pole kahtlustki, et Evian on Buduaari enim eelistatud vesi. Oleme juba kaks aastat koostöös Evianiga korraldanud ilusatele ja julgetele naistele suvist hobimodellivõistlust, mida on plaanis ikka jätkata.

Pole kahtlustki, et evian® on Buduaari enim eelistatud vesi. Oleme juba kaks aastat koostöös evian® korraldanud ilusatele ja julgetele naistele suvist hobimodellivõistlust, mida on plaanis ikka jätkata.

Meile meeldib maailma üks tuntuim ja hinnatuim mineraalvesi evian® ka seepärast, et tegemist on puhtast loodusest, Prantsuse Alpide südamest, Cachat allikast ammutatud veega, mis on 15 aasta jooksul läbinud mägede loodusliku filtreerimissüsteemi, kus ta on saanud suurepärase täienduse tasakaalustatud mineraalide koosluse näol. Iga evian®’i  mineraalvee tilk saab alguse Alpide värsketele ja puhastele tippudele sadanud vihmast või lumest. Seejärel liigub vesi läbi sügaval mägede põues paikneva hiiglasliku mineraalainerikka põhjaveekihi ning jõuab viimaks Evian-Les-Bains’i allikasse, kust evian® veepudeli sisu võetakse. See tore teekond ongi evian®’i puhtuse saladuseks.

Kuna puhas looduslik vesi on muutumas maailmas üha haruldasemaks ja väärtuslikumaks, on evian® alates 2008. aastast kaasanud maailmakuulsad ja hinnatud moediainerid, et see sõnum viia võimalikult paljude inimesteni. Eelmisel aastal disainis Eviani aastalõpupudeli Andre Courréges Prantsusmaalt varasemalt aga sellised moemaailma tipud nagu Jean Paul Gaultier, Christian Lacroix, Paul Smith Suurbritanniast ja Issey Miyake Jaapanist. Evian® 2013 erikollektsiooni klaaspudeli on kujundanud ikooni-staatuses USA moekunstnik Diane von Furstenberg ning see armastuse sõnumiga ja disainiga klaaspudel on piiratud koguses jõudnud nüüd ka Eestisse. 

Diane von Furstenberg
Pisut Tuhkatriinu-sarnase elulooga, nüüdseks juba legendaarne Diane von Furstenberg on kirjutanud oma käega pudelile “Water is life is love is life is water is life”, mis annab edasi just evian® pühendumist elule, armastusele ja puhtusele. Lisaks peegeldab von Furstenberg´i kujundus moekunstniku nooruslikku ning optimistlikku filosoofiat, väljendades ühtlasi ka evian® motot Live Young. Diane von Furstenberg on moetööstuse üks teerajajaid, kes alustas oma eduteed 1972. aastal, tuues moemaailma jersey’,  kaks aastat hiljem hõlmikkleidi. Von Furstenberg brändi DvF toodangut müüakse enam kui 70 riigis.

Nüüd oleme aastalõpus selle disainpudeli väljatuleku tähistamiseks korraldanud evian® mängu, mille sisu ja auhinnad leiad siit.

Kui sul tekkis soov see pudel endale soetada, siis tea, et veepudelid hakkavad Eestis saadaval olema parimates restoranides, hotellides ja kauplustes.

Vaata ka allolevat videopöördumist!

Krista Maldur