WOK TO WALK: koht, kuhu kõht kutsub!

5 kommentaari
WOK TO WALK: koht, kuhu kõht kutsub!

Koht, kuhu kõht kutsub!     Wok To Walk on inspiratsiooni saanud Kagu-Aasia tänavatoidust ja kõigile, kellele pakub pinget reisimine, Aasia toit ning kiire teenindus, ent kvaliteetne ja kõrge toiteväärtusega toit, leiavad endale Wok To Walk’i näol uue meelistoidukoha.

Wok To Walk on inspiratsiooni saanud Kagu-Aasia tänavatoidust ja kõigile, kellele pakub pinget reisimine, Aasia toit ning kiire teenindus, ent kvaliteetne ja kõrge toiteväärtusega toit, leiavad endale Wok To Walk’i näol uue meelistoidukoha.

 

KIIRELT NII VEGANITELE KUI KA LIHAARMASTAJATELE

Wok To Walk’i lugu sai alguse Amsterdamist, kuhu rajati oma esimene toidukoht. Tunda oli, et inimestele istus kontseptsioon, kus oli vabadus oma eine kokkupanemisel. Vokitud toidu koht on sobilik nii veganitele, taimetoitlastele kui absoluutsetele Hiina toidu fännidele ja lihaarmastajatele. Täna võime kohata Aasia stiilis Wok to Walk’i üle maailma! Eestisse jõudis Wok To Walk 2015. aasta juunis. Tegevdirektor Linda ütles, et ühel hetkel, kui neid hakkasid külastama Aasiast pärit turistid, võisid nad olla kindlad, et tegemist on kvaliteetse Aasia toidu kohaga.

WOK SINU MAITSE JA VAJADUSTE JÄRGI

Wok To Walk’i juures on kosutav see, et suure valiku juures on sul võimalus jälgida tabelist toiteväärtusi ja kaloreid. Tegemist pole sugugi rasvase ja ebatervisliku kiirtoiduga. Veendusin ise, et sõna „kiire” ei peida endas midagi ebameeldivat. Vokkimine on toidu valmistamiseks üks tervislikumaid mooduseid. Vokkimine lubab säilitada värskete koostisainete vitamiine, toitaineid ja tekstuuri, sealjuures tarvitatakse vähe õli ja mitte-mitte-mitte kunagi ei kasutata MSG-d (naatriumglutamaati).

ERITI KASUTAJASÕBRALIK VEEBILEHT

Wok To Walk on valmis saanud kasutajasõbraliku veebilehega, kus saab lihtsasti vaadata, milliseid toitaineid ja kaloreid sinu toidukord sisaldas. Samuti on toidukoht mõelnud nendele, kes ei jaksa halva ilma või tuju korral kodunt lahkuda, ent kõht vajab täitmist. Wok To Walk’ist saab lihtsasti süüa tellida ka koju või kontorisse. 

VÄRSKE, TOITEV, KIIRE, PAINDLIK

Pean mainima, et üllatusin, kui nägin, kuidas nn kiire toit võib osutuda nõnda tervislikuks ja sealjuures maitsvaks. Wok To Walk’is on kasutusel kolmeastmeline süsteem, kus saab kokku panna mis tahes kombinatsiooni. Valida tuleb põhi ehk nuudlid, riis või aedviljad; lemmikud ehk erinevat sorti liha, mereannid või juurviljad; ning sobivad lisandid ja kaste. Tellimuse esitamise järel valmistatakse see kohapeal vähem kui viie minutiga. Kogu küpsetamise ja valmistamise protsess toimub kliendi silme all tulises Aasia kokaetenduses, mis tähendab, et võime veenduda roa kvaliteedis. Nüüd jääb sinu ülesandeks otsustada, kas sööd kohapeal või viid oma voki tänavale jalutama.

Wok to Walk

Vana-Viru tn 14 Tallinn