Kristi: minu uus puhastatud organism

Olen Teile juba kirjutanud, et kasutan igapäevaselt toitumise jälgimiseks Kaaluabi programmi, www.kaaluabi.ee. Aga enne kui hakata oma elus just toitumise osas muudatusi tegema, tuleks organismil lasta ka puhastuda. Mina tegin neid asju pisut vales järjekorras, aga parem hilja kui mitte kunagi.

Mina tegin oma elu puhastumise osas väga lihtsaks ja usaldasin selles protsessis Neera MadalBal siirupit. Kokteil koosneb törtsust siirupist, natuke rohkem kui törtsust veest, värskelt pressitud sidrunist, Cayenne piprast, väikesest shake´ist ja ongi olemas. Hommikul on soovitav jook valmis teha ning pudel silma all hoida või käekotis kaasas kanda ning kui meelde tuleb, siis ainult juua ja juua ja juua. Täpselt nii lihtne see ongi! Pärast poole liitri joomist võib kindel olla, et organism hakkab esimesi märke andma. Soovitan esimesel puhastumise päeval võimalusel kodus püsida! Salaja võin öelda, et weeeceee saab üsna armsaks.

 

Paastumine ja puhastumine on tänapäeval üha rohkem populaarsust koguvad teemad. Leian, et see on positiivne ja inimeste huvi ning nõudlus näitab ka järjest enam inimeste teadlikkuse kasvu nende teemade osas. Teisalt läheme ka väikese sammu tagasi minevikku, meie vanavanemate elupäevile. Ei tasu ka unustada, et paast ja puhastumine on mitmete kultuuride lahutamatu elu osa tänapäeval. Tore, et ka eestlased „kasvavad“ selles osas!

Olen Teile juba kirjutanud, et kasutan igapäevaselt toitumise jälgimiseks Kaaluabi programmi, www.kaaluabi.ee. Aga enne kui hakata oma elus just toitumise osas muudatusi tegema, tuleks organismil lasta ka puhastuda. Mina tegin neid asju pisut vales järjekorras, aga parem hilja kui mitte kunagi.

Mina tegin oma elu puhastumise osas väga lihtsaks ja usaldasin selles protsessis Neera MadalBal siirupit, www.neera.ee. Kokteil koosneb törtsust siirupist, natuke rohkem kui törtsust veest, värskelt pressitud sidrunist, Cayenne piprast, väikesest shake’ist ja ongi olemas. Hommikul on soovitav jook valmis teha ning pudel silma all hoida või käekotis kaasas kanda ning kui meelde tuleb, siis ainult juua ja juua ja juua. Täpselt nii lihtne see ongi! Pärast poole liitri joomist võib kindel olla, et organism hakkab esimesi märke andma. Soovitan esimesel puhastumise päeval võimalusel kodus püsida! Salaja võin öelda, et weecee saab üsna armsaks.

Soovitan ka külmkapi tühjaks süüa, et ahvatlusi ei tekiks. Oma kogemusele tuginedes võin öelda, et esimene puhastumise päev oli tõeline võitlus. Käisin nagu loll külmkapi kallal, kuigi teadsin, et kapp on tühi. Aga mul oli ju tunne, et midagi ikka peaks sööma, sest olen ju kogu oma elu iga päev midagi söönud. Kogu selle puhastumise juures oligi esimene päev kõige keerulisem ning leian, et kui selle saab üle elatud, siis ülejäänud on köki-möki. Muidugi on motiveeriv ka päeva lõpus kaalunumber, mis kukub ikka kilokaupa.

Olen vahepeal tublisti söönud ja joonud, aga puhastumisest tulin välja täpselt nagu peab. Kaal on tõusnud ja langenud, aga täna on kaalul number 86. Edusamm missugune! Nüüd siis võidukalt edasi!

Puhastumise ja kaalu teema juurest nüüd trennimaailma, mis on järjest hoogsamal sammul minu igapäevaseks teemaks ja tegevuseks saamas. Kohtusin Monicaga (minu personaaltreener, CitySpa peatreener) ja ta selgitas ühe uhke aparaadi ning pulsikella abil minu pulsi vahemiku (125-140 lööki minutis), mida siis treenides võiksin jälgida. Õnneks on mul vahva päkapikk ja olen päka panusena pulsikella omanik ning igapäevasel kõndimisel on kell lausa asendamatu kaaslane.

Olen kogu nädala olnud nagu orav rattas, kõikide oma eraelu ning trennitegevuste tõttu. „Ettekirjutus“: 1 h kõndimist, 20 kätekõverdust, 20 kükki, 20 rindkeretõstet – 3 seeriat! Ausalt – ma ei suuda, teen palju jaksan. Pluss igapäevased liikumise nipid Monicalt – iga 30 min järel peale istumist tõusta püsti ja liigutada 2 minutit aktiivselt, pluss lifti asemel trepi kasutamine!

Hoiame end liikumises!

90 > 86 kg