Kristi: sumpamine lumehangedes – see on ju ülivinge!

Kristi: sumpamine lumehangedes – see on ju ülivinge!

Kallis Buduaarikas – soovin Sulle, et alanud aasta oleks edukas, armastuse- ja õnnerohke! Arvatakse, et kui õnn, armastus ja edu on elus olemas, siis kõik muu tuleb juba ise… Kõlab hästi! Teatavasti on mul jalge all veel pikk teekond soovitud kaalu ning kehani. Just nimelt teekond ja just jalge all, sest nüüdseks liigun ma kodu ja CitySpa vahel enamasti viiel korral nädalas. Enam ei ole mingit mängimist ega lebotamist ning aeg on teha iseseisvalt sõprust jõusaali tehnikaga. Loomulikult on tore ja turvaline, kui personaaltreener minuga iga treeningu kaasa teeb, a

ga lõputult see ju ei saa kesta. Ja nüüd on see aeg käes, mil tuleb tubliks hakata ilma Monicata. Õnneks aga on Monica andnud mulle täpselt teada, mida mingi masin treenib ja kuidas on õige treenida ning mis raskusi kasutada, kuidas hingata, mitu seeriat sooritada. Minu jaoks on tehtud kõik puust ette ja punaseks ning nüüd – sinkidele tuld!
 

Kallis Buduaarikas – soovin Sulle, et alanud aasta oleks edukas, armastuse- ja õnnerohke! Arvatakse, et kui õnn, armastus ja edu on elus olemas, siis kõik muu tuleb juba ise… Kõlab hästi!

Mind on läbi elu saatnud mõte, et esimene jaanuar on osaliselt määrav eelolevat aastat „iseloomustamaks“, ehk siis emotsioonid, mis sellesse päeva mahuvad, ning ka tegevused ja inimesed, kes selles päevas minuga on, omavad selles aastas märgiliselt suurt tähtsust. Kui vaadata paari päeva võrra tagasi, siis julgen ma öelda, et ees on suurepärane aasta, arvestades, et minu 2011.a esimesse päeva mahtus rohkelt häid soove ja sõnu lähedastelt, selles päevas oli palju naeru, vahvaid tegevusi, õnnelikke, toredaid hetki sõprade ning pereliikmetega. Mida veel ühte päeva soovida? Hmm, leian, et kõik oligi olemas ja see ei jää minevikuvormi, vaid võtab hoopis tuure üles ning „joonistab“ alanud aastast ilusa, rohkete radadega pildi.

Teatavasti on mul jalge all veel pikk teekond soovitud kaalu ning kehani. Just nimelt teekond ja just jalge all, sest nüüdseks liigun ma kodu ja CitySpa vahel enamasti viiel korral nädalas. Enam ei ole mingit mängimist ega lebotamist ning aeg on teha iseseisvalt sõprust jõusaali tehnikaga. Loomulikult on tore ja turvaline, kui personaaltreener minuga iga treeningu kaasa teeb, aga lõputult see ju ei saa kesta. Ja nüüd on see aeg käes, mil tuleb tubliks hakata ilma Monicata. Õnneks aga on Monica andnud mulle täpselt teada, mida mingi masin treenib ja kuidas on õige treenida ning mis raskusi kasutada, kuidas hingata, mitu seeriat sooritada. Minu jaoks on tehtud kõik puust ette ja punaseks ning nüüd – sinkidele tuld!

Ei saa jätta mainimata, et see on ikka nii mõnus tunne, kui pärast treeningut on justkui ka iga rakk omadega läbi. Vot see on kaif, tunda nii oma töö tulemust ja vähehaaval seda ka kehal näha.

Mitte ainult treening jõusaalis ei anna seda tunnet, et vajuks nagu kott nurka. Ka tänane lumine ja jäine tee ning 45minutine jalutuskäik tekitab sama tunde. No tõesti, see sumpamine lumehangedes on ikka uskumatult väsitav. Keda võib-olla ilm õue ei kutsu, siis ehk on motiveerivaks see, et saabunud on tasuta treeningu võimalused ja seda üle Eesti! Nõustun nende inimeste mõttega, kes arvavad, et õue minek pärast väsitavat tööpäeva või tõsise tuisuga nõuab eneseületust, aga see tunne, mis tiirult tagasi jõudes jalgades on, see on lihtsalt ülivinge! Aaa, ja kui veel riideid ka palju ja paksult selga toppida, siis saab parema üritamise juures topeltefekti – „saun“ ka omast käest.

Toidust ka paar sõna… Öeldakse, et pea on kere nuhtluseks ja seda sain ka mina ühel hommikul tunda. Avastasin, et unustasin eelmisel päeval hommikusöögi ostmata ja muud ei jäänud üle, kui tuligi läheneda loovalt… Tavaliselt on mul külmikus mune ja ka banaan on enamasti kodus olemas ning nii ma otsustasingi teha munast ja banaanist söögi moodi asja. Ma kloppisin munad ja püreestasin banaani ja segasin need kokku ühtlaseks massiks ning praadisin saadud segu nagu tavalist muna või omletti. Ma isegi ei lisanud ühtegi maitseainet! Endalegi üllatuseks tuli kokku vägagi maitsev hommikusöök, lihtsatest komponentidest ning pealegi kiiresti valmiv. Tasub proovida!

Kaalul on ka täna 84 kg.

Kõike ilusat uue aasta esimesse nädalasse!

Kristi

Sarnased artiklid