Buduaar küsib: Kes on Eesti kõige sisukam naine?

38 kommentaari
Buduaar küsib: Kes on Eesti kõige sisukam naine?

Vaatamata sellele, et meie seekordne hindamiskriteerium on liiga sisukas, et end sama jõudsasti tänapäeva meedias eksponeerida kui ilu seda teeb, on  sul kindlasti silma või kõrva jäänud mõni sümpaatne Eesti naine, kelle lai silmaring, huvitavad mõtted, ja mitmekülgsed teadmised sulle muljet avaldavad. Anna oma hääl, kes on Eesti kõige sisukam naine. 
Kui sinu lemmikut ei ole tabelis, siis palun lisa tema nimi.

Tavaliselt armastatakse naisi välimuse põhjal võrrelda ja siis arutleda selle üle, kes on ilusam ja stiilsem ning kes näeb välja noorem või vanem.

Kui ilu on vaataja silmades, siis sisukus on oluliselt kaalukam omadus, see ei sõltu arvamuse avaldaja maitsest. Elutarkuse ja sisukuse hindamiseks ei piisa vaid ühest pilguheitmisest või mõnes meesteajakirjas kintsu välgutamisest. Huvitav ja rikkalik sisemaailm ning arukus peidab end seespool ja näitab end sõnade, mõtete ja tegude ühises pildis – seetõttu on seda sada korda raskem hinnata kui välist ilu.

Vaatamata sellele, et meie seekordne hindamiskriteerium on liiga sisukas, et end sama jõudsasti tänapäeva meedias eksponeerida kui ilu seda teeb, on  sul kindlasti silma või kõrva jäänud mõni sümpaatne Eesti naine, kelle lai silmaring, huvitavad mõtted, ja mitmekülgsed teadmised sulle muljet avaldavad. Kes on naine, kelle mõtteid sulle meeldib lugeda või keda kuulata ja kelle arvamus pakub sulle huvi?

Anna oma hääl, kes on Eesti kõige sisukam ja huvitavam naine?
Kui sinu lemmikut ei ole tabelis, siis palun lisa tema nimi.