Gallup: kuidas maitseb armastus?

Gallup: kuidas maitseb armastus?

Armastus võib olla õrn ja roosiline ning maitsta nagu magus vahukooretort, kuid aeg-ajalt peab selle tõttu valama ka pisaraid … Kas sinu jaoks on armastus magus või soolane? Vasta küsimusele, lisa galeriisse link oma Pagaripoiste lemmikmaiustusega ning võida 10eurone kinkekaart oma ideaalse sõbrapäeva tähistamiseks!

Armastus võib olla õrn ja roosiline ning maitsta nagu magus vahukooretort, kuid aeg-ajalt peab selle tõttu valama ka pisaraid … Kas sinu jaoks on armastus magus või soolane?

Valentinipäev ja armunud paarikesed, kes omaette kohvikutes ja restoranides musitavad ja magusalt teineteise kõrva komplimente sosistavad, käivad käsikäes. Vaatamata sellele, kas sinu valentinipäev möödub kallima seltsis või parimate sõbrannadega pidu pannes, soovivad ilmselt kõik selle südamliku ürituse puhul oma suukesed magusaks teha. Et aga ettevalmistused mööduksid peavaluta, lase magustoidu eest hoolitseda oma ala professionaalidel ning telli tort Pagaripoistelt (miks mitte mõne sinu valitud armsa pildiga?).

Selleks, et võita magus ja ahvatlev tort Pagaripoistelt, vasta küsimusele, lisa galeriisse link oma Pagaripoiste lemmikmaiustusega ning võida 10eurone kinkekaart oma ideaalse sõbrapäeva tähistamiseks! Ära unusta lisamast ka oma meiliaadressi! Võitjaga võtame ühendust 13. veebruaril.

Täname kõiki gallupis osalejaid ning soovime palju õnne kasutajale GoldenGirl, kes võitis 10 € kinkekaardi Pagaripoistelt :)

Võitjaga võtsime juba e-maili teel ühendust!

Külasta Pagaripoiste kodulehte SIIT ja liitu nende Facebooki fännilehega SIIT.