Gallup: kust internetis leiab hea mehe?

Gallup: kust internetis leiab hea mehe?

Kõik me veedame iga päev aega internetis ja enamusel meist on nii mõnigi konto sotsiaalvõrgustikes ja suhtlusportaalides. Sel nädalal soovib Buduaar teada, kus asuvad internetiavarustes need leheküljed, kus vaba naise jaoks kõige rohkem normaalseid mehi leidub ja on lootust endale kaaslane leida. Kuna sotsiaalvõrgustikke ja vallalistele mõeldud kohtinguportaale on väga palju, siis panime oma gallupis kirja vaid üldisemad vastusevariandid. Kui sul on oma lemmikportaal või tahad rääkida mõnusat lugu, kuidas internetist mehe leidsid, siis jaga seda teistega meie kommentaariumis.

Kõik me veedame iga päev aega internetis ja enamusel meist on nii mõnigi konto sotsiaalvõrgustikes ja suhtlusportaalides. Sel nädalal soovib Buduaar teada, kus asuvad internetiavarustes need leheküljed, kus vaba naise jaoks kõige rohkem normaalseid mehi leidub ja on lootust endale kaaslane leida.

Kuna sotsiaalvõrgustikke ja vallalistele mõeldud kohtinguportaale on väga palju, siis panime oma gallupis kirja vaid üldisemad vastusevariandid. Kui sul on oma lemmikportaal või tahad rääkida mõnusat lugu, kuidas internetist mehe leidsid, siis jaga seda teistega meie kommentaariumis.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid