Milline viinakokteil on kõige parem?

Milline viinakokteil on kõige parem?

Kas teadsid, et viin on eestlaste toidulaual olnud juba 1485. aastast? Kui alguses oli villimisõigus ainult aadlikel, siis peagi see muutus ning ka talupojad võisid märjukest kodus ise valmistada. Kõik olid õnnelikud kuni 1765. aastal tuli Vene võim ja Katariina II ning alates sellest ajast enam tavainimene viina valmistada ei tohtinud. See aga ei takistanud kodus salaja hundijalavett tootmast ning levima hakkas salaviina villimine. Tänapäeval on viin palavalt armastatud nii puhtal kujul kui ka ühe populaarsema koostiosana alkoholikokteilide valmistamisel. Siinkohal uuribki Buduaar, milline on teie lemmik viinakokteil? Pea meeles, et ainult sisseloginud kasutajad saavad uusi variante lisada!

Kas teadsid, et viin on eestlaste toidulaual olnud juba 1485. aastast? Kui alguses oli villimisõigus ainult aadlikel, siis peagi see muutus ning ka talupojad võisid märjukest kodus ise valmistada. Kõik olid õnnelikud kuni 1765. aastal tuli Vene võim ja Katariina II. Alates sellest ajast tavainimene enam viina valmistada ei tohtinud. See aga ei takistanud kodus salaja hundijalavett tootmast ning levima hakkas salaviina villimine.

Tänapäeval on viin palavalt armastatud nii puhtal kujul kui ka ühe populaarsema koostiosana alkoholikokteilide valmistamisel. Siinkohal uuribki Buduaar, milline on teie lemmik viinakokteil? Buduaarikate lemmikkokteili pakutakse järgmisel Buduaari Fashion Night’il! Pea meeles, et ainult sisseloginud kasutajad saavad uusi variante lisada!