Palju kulutad Sina sel aastal jõulukinkidele?

Palju kulutad Sina sel aastal jõulukinkidele?

Lõppev aasta on eelmistest erinev ning inimesed on jõulukinkide valmistamisel/ostmisel palju kreatiivsemad kui muidu. Enam ei loe megakallis disainerkampsun või uus DVD-mängija. Rohkem rõhku pannakse isevalmistatud kinkidele nagu kootud sokid-kindad, piparkoogid, jõulukaartid ja muu selline. Eks siin mängib rolli masu, mis on meid lihtsalt sundinud olema natukene ettevaatlikumad, säästlikumad ning  kreatiivsemad . Aga isegi kõige odavamad (vahest kõige armsamad ja südamlikumad) kingitused vajavad mingisugust väljaminekut. Kallis buduaarikas, palju kulutasid Sina tänavu jõulukingitustele?    

Lõppev aasta on eelmistest erinev ning inimesed on jõulukinkide valmistamisel/ostmisel palju kreatiivsemad kui muidu. Enam ei loe megakallis disainerkampsun või uus DVD-mängija. Rohkem rõhku pannakse isevalmistatud kinkidele nagu kootud sokid-kindad, piparkoogid, jõulukaardid ja muu selline. Eks siin mängib rolli masu, mis on meid lihtsalt sundinud olema natukene ettevaatlikumad, säästlikumad ning  kreatiivsemad.

Aga isegi kõige odavamad (vahest kõige armsamad ja südamlikumad) kingitused vajavad mingisugust väljaminekut. Kallis buduaarikas, palju kulutasid Sina tänavu jõulukingitustele?