10.APRILL ON HEA PÄEV oma kodu energeetiliseks puhastamiseks

10.APRILL ON HEA PÄEV oma kodu energeetiliseks puhastamiseks
123rf.com

10.aprill on Rakverest pärit maag Raul Hundi sõnul alternatiiviks kaduneljapäevale. See on hea aeg, et endasse vaadata ja mõelda, mida jätta maha ja millest lahti saada. Ühtlasi on see ka hea päev kodu energeetiliseks puhastamiseks.

Maag Raul pani kirja ühe maagilise rituaali, millega täna oma kodu puhastada võiks.

“Kõigepealt tuleks minna ohvriallikale või võib olla ka mingi harilik allikas. Võta kaasa hõbeehe või hõbelusikas. Räägi allikale, et soovid vett võtta ja milleks sa seda vett võtad. Tasuks kaabi ehte või lusika küljest veidi hõbedat allikasse. Ja siis võta nii liiter vett. Klaasist pudelisse. Hea kui kodus on pulvarisaatoriga pudel. Siis lisad sinna allikalt toodud vette ingveriõli, musta pipra ekstrakti, piparmündiõli ja mürriõli. Ja siis tilga oma keha vedelike. Kas või sülitad sinna, et sinu DNA oleks seal vees.

Ja siis salvei või kadaka või mõlema suits. Käi eriti läbi nurgad ja muud sellised kohad, kus on nagu kitsas. Võid samal ajal mingit kellukest helistada või plaksutada või kas või potte ja panne kokku taguda (kui just korrusmajas ei ela, siis ei maksa). Siis paned pudelisse seda vett, võid teisse kätte võtta ka mingi lapi millega tolmu pühkida. Lapi peab kah sama veega niiskeks tegema. Ja siis tõmbad tolmu ja pihustad seda vett igale poole.

Alustad kõige tagumisest nurgast ja liigud lõpuks välisukseni. Ja siis võtad tolmuimeja, käid korteri üle ja kah alustad kodu kõige kaugemast nurgast. Siis pesed põrandad, veele lisad alles jäänud vee allikast ja jälle kõige kaugemast nurgast kuni välisukseni.

Kui tunned, et sellest on vähe, siis puista soola märjale põrandale ja mine ise paariks tunniks kodunt minema. Kui koju tuled pühi sool kokku või kasuta tolmuimejat ja siis viska see sool kiirest välja.

NB! Kõike seda tehes võid mingit loitsu leelotada, mille sisu on umbes selline, et: “See on minu kodu ja minu kindlus ja siin on kõik nii nagu mina tahan.” Ja kindlasti peab loits sisaldama ka seda, et millest/ kellest sa soovid oma kodu puhtaks saada.”

Sarnased artiklid