ENNUSTUS: MIDA TOOB oktoober kõikidele tähtkujudele?

ENNUSTUS: MIDA TOOB oktoober kõikidele tähtkujudele?
123rf.com

Rakverest pärit maag Raul Hunt avaldas sotsiaalmeedias, et mida toob alanud oktoobrikuu kõikidele kaheteistkümnele tähtkujule.

JÄÄR
Oktoobris on jäär veidi emotsionaalsem ja tundelisem ja unistavam kui muidu. Võib ka olla, et mõne jäära jaoks on olulisel kohal oktoobris mõni Vee elemendi naine. Vähk, skorpion või kalad. Olgu selleks sõbranna, naine, silmarõõm, armuke. Viimasel juhul võib meessoost jäärade elus olla ka romantikat.
On oht, et mõni jäär kipub karmi reaalsuse eest põgenema mingisse ilusasse ja roosasse mulli.
Oktoobri esimesel kolmandikul on jääral külm. Kas sügisene kaamos teeb liiga? Aga suurema tõenäosusega peab jäär seisma silmitsi mingite konfliktidega.
Oktoobri teisel kolmandikul on lihtsam periood. Kus jäär tunneb, et ta on enda poolt kõik teinud ja võib nüüd rahulikult vaadata, kuidas asjad arenevad. Võib ka olla, et sellel perioodil on olulisel kohal mõni Maa elemendi naine. Sõnn, neitsi, kaljukits.
Oktoobri viimasel kolmandikul võib jäär olla kimpus suurte kahtlustega. Kas ta seab kõike kahtluse alla või on tema soovide ja võimaluste vahel suured käärid. Ega see eriti mugav olukord ei ole.
Ta teab, et on vaja kannatlikult oma asju ajada.
Kuid jäär võiks silmad lahti hoida, sest terve oktoobri kuu on tal tegelikult käeulatuses mingi soodne hetk, moment. Ootamatu võimalus asjade ja teemade kiirendamiseks ja edu saavutamiseks.
Vaatamata suht karmile kuule, on jääral võimalus oktoobris ületada pingeid või hakata liikuma oma eesmärkide poole, millele on ta juba kaua mõelnud.
Oktoobri lõpus jõuab jäär mingi võistluseni, või konkureerimiseni. Ta saab hakkama, kui selgitab omi seisukohti arusaadavalt ja on valmis ka vajadusel salvama.

SÕNN
Sõnnil on võimalik oma pea hoida selge ja mõistust teravana. Võib ka olla, et mõni Õhu elemendi mees kujundab sõnni kuu. Eriti naissoost sõnnidel. Ka on näha, et põhimõtteliselt soodsaid hetki pakutakse sõnnile lausa kandikul. Võta ainult vastu.
Kuu esimesel kolmandikul on näha meeldivat koostööd. Kõige tõenäolisemalt eriti suhte teemas on võimalikud romantilised tuuled. Aga ka kutse töös või mis iganes valdkonnas, kus toimetab sõnn koos teise või teiste inimestega.
Oktoobri keskpaigas on sõnni elu arvatavasti rahulik ja harmooniline. Nagu ei olegi millegi pärast kurta. Kuid see võib olla lihtsalt vaikuseks enne tormi.
Sest oktoobri viimasel kolmandikul kisub eluke põnevaks. Esitatakse väljakutse, mille peab sõnn vastu võtma ja ta saab näidata oma tegeliku potentsiaali.
Samas sõnn võib tunda, et ta ei ole oma tegemistes päris vaba. Nagu mingid piirangud segavad teda vabalt hingamast.
Sõnnil võiks oktoobris tegutseda julgemalt. Kuid nii, et ennast üle ei hindaks. Samas võiks ta tegutseda lõdvestunult ja rahulikult. Paljudes võitluskunstides õpetatakse seisma lõdvestunult ja rahulikult, et siis vajalikul hetkel koheselt tegutseda.
Oktoobri lõpuks on sõnn ennast teostanud. Ja on seda teinud meisterlikult.

KAKSIKUD
Kaksikute jaoks oktoober avab uued uksed ja uued võimalused. Aga kaksikuid võib takistada neist ustest sisse astumast mingi haigus või sügismasendus teeb liiga ja jõuetuse tunne võib segada.
Oktoobri algus on kaksikutel pigem endasse vaatamise aeg. Ta võib tunda, et sooviks veidi olla omaette, et kuulata oma mõtteid või endas selgust saada.
Oktoobri teine kolmandik tuleb positiivne. Asjad arenevad ja kaksikud on elurõõmsad.
Kolmandal kolmandikul on võimalik kas mingi edutamine või kaksik saab enda maailma vägevate soosingu osaliseks. Ka ta ise on teiste suhtes soosiv. Ning saavutab andmise ja saamise tasakaalu.
Vaatamata sellele, et oktoobris võib kaksik seista vastamis stagnatsiooniga, teab ta siiski, et tal on küllalt väge, et oma asjadega edasi minna.
Võib olla oleks hea, kui kaksikud püüavad vaadelda asju ja teemasid rohkem objektiivselt. Valimata esialgu poolt. Siis võib ta näha suuremat pilti. Siis võib kaksik näha häid ja positiivseid märke, või teiste poolseid motiveerivaid žeste, mis julgustavad teda ja motiveerivad.
Oktoobri lõpuks jõuavad kaksikud oma tunnetes selgusele. Tal on uusi nägemusi ja usaldab oma intuitsiooni. Või mõni Vee elemendi naine ilmub tema ellu ja kes saab kaksikute tulevikus oluliseks persooniks.

VÄHK
Vähi jaoks on oktoobris palju soodsaid olukordi, mille ära kasutamine toob kiireid ja positiivseid tagajärgi. Oma osa selles võib olla mõnel Tule elemendi mehel. Jäär, lõvi, ambur. Või vähis endas avaldub kuidagi tule element. Või mõni mees, kes on temperamentne ja riskeeriv.
Kuu esimesel kolmandikul kipub vähk võitlema oma mingite varjukülgedega või mingid sõltuvused võivad liiga teha. Ka on võimalik, et vähk takerdub mingitesse kahtlastesse ettevõtmistesse.
Teisel kolmandikul vähk siis püüab nii neutraalselt kui võimalik, aru saada, et mis siis nüüd juhtus.
Kolmandal kolmandik võib kujuneda põnevaks. Ja vähk saab näidata oma tegelike võimeid.
Kõige selle juures püüab vähk olla kuidagi soliidne. Teab, et on vaja paika panna teatud piirid. Aga ka kangekaelsus ei ole vähile võõras.
Seesmiselt mõjutab vähki mingi lahendamata ja lahustamata mure, mis mõjub negatiivselt. Isegi siis, kui enda arust on vähk rõõmsameelne.
See võib aga viia vähi seisu, kus ta hakkab kahtlema kõiges ja kõigis ja ta peab kõike küsitavaks. Teatavad lahkhelid võivad seega vähki mõjutada.
Kuid neid kahtlusi ja suht negatiivset kuu lõppu on võimalik ära hoida, kui vähk saab aru, et saatuse tee võimendab kõike seda, mis on inimese sisemuses. Isegi, kui inimene seda ei teadvusta endale, mis tema sees on. Ka see, kuhu poole, nii öelda vähi olemuse tee teda juhib, ei lange kokku mõistusega seatud eesmärkidega. Vähk võiks olla avali suundumustele, mille poole tema hing ja süda tõmbab ja ta suudab lahendada ette tulevad probleemid kergemini.

LÕVI
Võimalus kasutada lõvi enda elemendi, tule positiivseid omadusi. Või mõni tule elemendi naine on lõvi jaoks oktoobris oluline. Kuid seda kõike kipub takistama mingi tobe ükskõiksus. Soov nagu kõigest eemale hoida. Viitsimatus.
Esimesel kolmandikul tegeleb lõvi elumõtte leidmisega. Püüab aru saada, miks tal üldse on vaja midagi teha ja kuhugi püüelda.
Teisel kolmandikul see kõik jätkub. Võib esineda mingeid üksinduse hetki. Kus oleks hea enda jaoks asjad selgeks mõelda.
Kolmandal kolmandikul lõvi käitub külmalt ja taktikaliselt õigesti. Või mõni õhu elemendi naine on olulisel kohal viimasel kolmandikul.
Lõvi püüab leida teadlikult lahendust, et ta ise oleks rahul. See võib tähendada ka see, et ta võib hakata ka pinda käima enda lähedastele, kelle pärast ta muretseb. Et need siis võtaks vastu lõvi õpetussõnad. Eks seegi või ükskõiksust tekitada, kui lõvile tundub, et tema nõuannetest ei hoolita.
Samas lõvi ei pane tähele, et on avanenud mingid täiesti uued võimalused, mille poole liikumine oleks tema jaoks hea.
Oktoobri lõpus kipub lõvi olema tusane. Tunneb, et asjad siiski ei õnnestu ja miski ei liigu nii nagu tema seda tahab.
Seda on võimalik vältida. Püüdku eemalduda mingitest eelarvamustest. Võiks olla uutele võimalustele avatud oma südames. Siis ta paneb ka tähele neid uusi uksi, mis tema elus on avanenud ja kuu lõpp on sellisel juhul palju rõõmsam.

NEITSI
Neitsi ümber on oktoobris palju inimesi. Ta on seltskondlik ja tahab sõprade ja lähedastega hästi aega veeta. Seda kõike soodustab neitsi teadmised ja oskused.
Kuu esimesel perioodil avanevad neitsi jaoks uued võimalused, uued uksed. Millest sisse minemist ei takista peaaegu mitte miski.
Teisel kolmandikul on neitsi võimalused millegi pärast piiratud. Kas ta uues olukorras päris hästi ei orienteeru veel või hullemal juhul ei astunud neitsi eelmises perioodis avanenud uksest sisse, ei kasutanud võimalust ära.
Kolmandas kolmandik võib olla neitsil tegemist kas kohtuga. Või karma annab endast tunda. Ja oktoobri viimane kolmandik kujuneb õiglaseks ehk siis selliseks nagu sa kunagi ise oled külvanud.
Neitsi püüab oktoobris teadlikult saavutada mingite pingete ületamist. Teab kui vajalik on hea tuju. Võib teha ka armuavaldusi.
Neitsi võiks aru saada, et tema minevik elab temas edasi. Kui sinna kaevuda, siis võib leida mingitest vanadest soovidest või eesmärkidest motivatsiooni, et asju eduka lõpuni viia. Ka võib olla võimalik taaskohtuda vana armastusega.
Tundub, et neitsi suudab endas selle leida, mida ta ei ole siiani teadvustanud, sest oktoobri lõpuks teeb neitsi meeldivat koostööd sümpaatse ja armastava inimesega. Ehk, siis ka mingi suhte loomiseni võib neitsi oktoobri lõpuks jõuda.
Sellele kõigele aitab kaasa, kui neitsi peab silmas suurt mõtet ja ei kaota usaldust enda ja elu suhtes.

KAALUD
Kaalusid saadab oktoobris edu. Vahet ei ole mis valdkonnas. Sellele aitab kaasa ka meeldiv koostöö armsa inimesega. Ka suhtest võivad kaalud saada motivatsiooni, et edust kinni haarata.
Esimesel kolmandikul on kaaludel unistusi, fantaasiaid. Hea, kui see kõik motiveerib kaalusid. Jamaks kisub siis, kui ta jääb neisse kinni ja ise midagi selleks ei tee, et unistusi ja fantaasiaid realiseerida. Sellisel juhul on kaalud kimpus illusioonidega.
Teisel kolmandikul on endale omaselt kaalutlevad ja püüavad kujundada enda arvamust. Mõtlevad ja analüüsivad. Kaalud võiks vaadata, et nad sellega liiale ei lähe.
Kolmandal kolmandikul kisub tuliseks ja kirglikuks. Loodetavasti ei tähendas ee seda, et on palju rapsimist aga ei mingit tulemust.
Tundub, et kaalude elus on mõni Maa elemendi mees olulisel kohal. Või saavad kaalud aru, et tal oleks vaja Maa elemendile omaseid jooni kasutada. Rahulikus, stabiilsus, turvalisus.
Kaalud võiks endale teadvustada, et tasakaal on temas juba olemas. Tema sisemine ja teadvustamata päike vajab leidmist.
Oktoobri lõpp aga võib kiskuda kõhedaks. Eriti neil kaaludel, kes ei leia millegi pärast päikest oma põuest. Selline lõpp võib tabada ka siis kaalusid, kui ta kaalub kauem kui vaja.
Sellisest lõpust suudavad kaalud hoiduda, kui kahtluste korral teeb kindla valiku ühe konkreetse teekonna või inimese kasuks.

SKORPION
Oktoobris peab skorpion teadlikult võtma vastutuse enda elu koha pealt. Vaja teha tark valik või langetada tark otsus. Kuid seda võivad segada mingi arusaamatu rahmeldamine. Kas ei suuda skorpion oma mõtteid koondada või armuelu kisub väga kirglikuks.
Esimesel kolmandikul on skorpion oktoobri kuuks valmis ja on kindel, et tema intuitsioon ei jäta teda maha.
Teisel kolmandikul võib avastada skorpion nii öelda oma olemuse tee. Tee, mille poole tema karma on teda juhtinud. Kohtub oma saatusega.
Kolmandal kolmandikul tuleb liikuma hakata. Ega see eriti meeldib ei pruugi olla. Sest see tähendab, et tuleb maha jätta palju tuttavliku ja turvalist.
Teadlikult teeb skorpion selleks kõik, et tema ümber oleks rahu. Püüab leida lepitust nendega, kellega on olnud mingid riiud ja vastuolud.
Ta võiks endale teadvustada, et praegune elu ja olu on tema jaoks vangla, kus skorpion ei saa enda potentsiaali rakendada.
Oktoobri lõpus on võimalusi finantseduks ja saavutada mingeid eesmärke, mis mõjutavad positiivselt skorpioni elu veel pika aega.
Sa tead, et enne uue päeva algust on kõige pimedam ja kõige hirmsam. Seega, liigu isegi siis edasi, ükskõik kui hirmus see ka ei oleks.

AMBUR
Kas on amburi jaoks olulisel kohal oktoobris Maa elemendi naine või omandab ambur maa elemendi jooned. See tähendab, et praktiline ja realistlik. Ka on võimalik amburil oma eluga kiirelt edasi liikuda.
Esimesel kolmandikul on enesekindel, kuulab oma sisehäält, empaatiline. Kuulab ennast ja reageerib õigel ajal ja õiges kohas.
Teisel kolmandikul kipuvad ambureid kiusatusse viima mingid kahtlased ettepanekud. Kuid see võib osutuda mänguks tulega. Mingid tahtmised kipuvad pimestama ja ambur takerdub mingitesse kahtlastesse olukordadesse.
Kolmandal kolmandikul on ambur aga juba otsustuskindel ja teeb kõik selleks, et ennast kaitsta. Ja vaatamata sellele, kui keegi amburi eesmärkidele viltu vaatab, viib ambur siiski asjad lõpuni.
Ta teab, et tal on vaja ennast ületada.
Samas sisemuses peituv aimdus konfliktidest võib teda tagasi hoida.
Oktoobri lõpuks mingid projektid ja teemad sa lõpetad. Aga võivad ka mingid pikema ajalised projektid ebaõnnestuda.
Siin on vaja amburil ennast ületada. Vaatama hirmust konfliktide ees, peab ambur tegutsema ja mitte tagasi hoidma. Ka võiks ta püüda hoiduda igasugu kahtlastes tegevustest. Eriti tähelepanelik tuleks olla just oktoobri teisel kolmandikul.

KALJUKITS
Kaljukitsel on oktoobris teemaks mingid sorti sõltuvused. Alko, tubakas, narko. Aga ka võib olla suhte sõltuvus, sõltuvus mugavustsoonist või sõltuvus mõnest inimesest. Või mingit sorti kaassõltuvus. Sellest on kaljukitsel võimalik kergesti vabaneda, kui ta kuulab ja järgib oma tegeliku südame häält. Tegelik südamehääl tähendab seda, et pahatihti see, mida inimene peab oma südamehääleks, ei ole seda mitte. No näiteks, kaassõltlase süda võib rääkida, et ta peab selle sõltuvustega kimpus oleva persooni kõrvale jääma, et muidu see persoon läheb põhja. Kuid sellega inimene seob ennast selle persooniga ja läheb hoopis koos temaga põhja. See ei ole inimese tegelik südamehääl, mis seda võiks soovitada.
Oktoobri esimesel kolmandikul on kaljukits mingi oma unistuse täitumisele lähemal, kui iialgi varem. Haaraku ainult võimalusest kinni.
Oktoobri teisel kolmandikul oled endasse tõmbunud ja asud kaitse positsioonil. Seda eriti siis, kui eelmise perioodi võimalust kaljukits ei kasutanud.
Kolmas kolmandik on kaljukits lahke ja südamlik teiste suhtes ja teised vastavad samaga. Ehk siis andmise ja saamise harmoonia valitseb kolmanda kolmandikus.
Ka siis püüab kaljukits teadlikult analüüsida, et kas see mis räägib südamehäälega on ikka see, kellena ta ennast tutvustab.
Kaljukits võiks endale teadvustada, eriti kui teemaks on igatsorti sõltuvused, et mille puudust oma sõltuvusega püütakse kompenseerida.
Oktoobri lõpuks leiab kaljukits omamoodi elumõtte. Või jõuab selleni, mis on tõepoolest mõttekas ja kaitsev. Ka mingite sügavate vaimsete kogemusteni võib kaljukits oktoobri lõpuks jõuda.
Vaata üle oma suhtumine ja muuda seda. Vahel aitab ka kergest suhtumise muutusest, et asjad hakkaks liikuma ja toimima.

VEEVALAJA
Veevalaja seisab kindlat oma jalgadel ja on valmis maailma avastama. Mingi roll võib olla ka Maa elemendi mehel veevalaja oktoobri kuus.
Kuu esimene kolmandik paistab olema rahulik, täis elurõõmu ja muretuid mõtteid.
Teisel kolmandikul võiks veevalaja olla tähelepanelik, sest keegi võib püüda talt nahka üle kõrvade tõmmata.
Kolmandal kolmandikul on teemaks vastuolude ületamine. Leppimine. Ka meeldivad komplimendid ja armuavaldused.
Veevalaja võiks oma südant rohkem usaldada.
Sest ta teab, et kogu südamest langetatud kindel valik, viib teda edasi.
Kuu lõpuks on veevalaja andnud endast parima ja võib veidi aega maha võtta ja vaadata, mis edasi saab. Ka võib kuu lõpus mõni Maa elemendi naine ilmuda veevalaja ellu ja tal on siis veevalaja tulevikus oluline osa.
Et aga sinna jõuda on vaja veevalajal olla järjekindel, pragmaatiline ja praktiline.

KALAD
Kalade elus võib kaarte segada mõni Tule elemendi naine. Kui see on sinu mehe kõrval suhe, siis see laob su selga rakse koorma. Kuid see võib olla ka mõni uus silmarõõm või uus sõbranna, või vana sõbranna on veidi temperamentsem kui muidu. Sellisel juhul on sul enda kohustustega liialt tegemist, et tema poolseid tuliseid pilke või toetavaid impulsse vastu võtta kalad ei märka.
Kuu esimene kolmandik tundub olevat kuidagi vilets ja äbarik. Kas on raha puudus või tunned millestki muust suurt puudust.
Teisel kolmandikul on juba paremad olud. Kas oled saanud esimese kolmandiku probleemidest jagu või muudel põhjustel on sul põhjust olla elurõõmus ja tegus.
Kolmandal kolmandikul on mingid igatsused, mingid nägemsued, mille järgi sa tahad minna. Võid kohtuda ka mõne salapärase naisega. Kes võib olla Vee elemendi esindaja.
Sa millegi pärast ei märka, et see mida sa tegelikult oma eluks vajad, on sul juba olemas Leia siis see.
Suudad realiseerida oma rikkalike kogemusi ja oled valmis tegema mingeid väärtuslike ja tulemusele suunatud plaane.
Vaatamata oktoobris ette tulnud raskustele hingad lõpuks kergendunult ja tunned, et kõik vaevad on ennast ära tasunud. Oled leidnud probleemidele suurepäraseid lahendusi. Või oled isegi leidnud mingisuguse aarde.
Enne kui midagi teed, tee endale teadlikult selgeks, et mida sa tegelikult vajad. Ja siis tee kindel otsus. Noh näiteks, kui mõni kaladest naine tahab oma ellu nii öelda armastavat meest, siis ei ole vaja hakata tingimusi ritta laduma. Piisab sellest, kui teha taotlus ”Tahan meest, kes saab minuga hakkama”.