ENNUSTUS: MIDA TOOB september kõikidele tähtkujudele?

123rf.com

Maag Raul Hunt

Rakverest pärit maag Raul Hunt avaldas sotsiaalmeedias, et mida toob alanud septembrikuu kõikidele kaheteistkümnele tähtkujule.

Jäär
Tahad kasutada ära võimalusi, eriti mis puudutab mingit sorti parterlust ja seega oled avatud koostööks. Eriti kui teemaks on suhte teema.
Kuu algus on sinu jaoks päikeseline ja kena. Kuu keskel tunned, et asjad liiguvad sinna kuhu vaja. Kuid vist tempo kipub sul pead uimaseks tegema, sest kuu lõpus võivad sind tabada mingit sorti kahtlused. Kus kipud seadma kõike ja kõiki küsimuse alla.
Hea oleks, kui leiad septembris enda elus need piirid, mis on sinu jaoks kitsaks jäänud. Need siis tuleks purustada. Või kui elu teeb seda sinu eest, siis see ei ole sinu jaoks eriti mugav. Vabane sõltuvusest ja kohtu oma varju küljega. Enamasti on inimese suurimaks deemoniks tema ise või täpsemalt kõik see, mida inimene enda juures eitab. Sellised asjad ei ole nii hirmsad, kui suudad olla enda vastu aus.
Samas tunned nagu midagi olulist on puudu. Kas raha on vähe? Või kogu see olukord, mis on sinu ümber ja ühiskonnas, näib sulle trööstitu, kus sinu hing kipub nälga jääma.
Aga võimalused on suured, et kuu lõppeb siiski positiivsete nootidega ja leiad enda olemuse jaoks sobivast keskkonnast ja tegemas enda jaoks õigeid asju.

Sõnn
Viinamarjad kipuvad sinu jaoks hapud olema. Eriti kui mõni tegelane kipub sind ja sinu plaane maha tegema.
Kuu alguses avanevad võimalused positiivseid noote enda ellu tuua. Kuid selleks oleks hea, kui kasutad endas peituvat mänguri poolt ja suudad vabalt võtta mängu suures elukasiinos. Kuu keskel oled tegus ja toimekas ning asjad liiguvad soodsas suunas. Kuu lõpus tekivad uued võimalused, avanevad uued uksed.
Võib olla peaksid rohkem riskima kui seni. Ole veidi tarmukam ja aktiivsem, kui muidu. Võiksid ka rohkem riskida.
Võid arvestada mingite põnevate ettepanekutega, või ootad isegi kelleltki erutavaid ja põnevaid liigutusi.
Septembri lõpus tunned, et oled enda eluga suures plaanis hakkama saanud ja oled enesekindlam ja endaga paremini kooskõlas.

Kaksikud
Sulle võib tunduda, et asjaolud ei ole soodsad ja kõik nagu seisab ja see tekitab muremõtteid.
Aga üldiselt ei ole põhjust. Kuu alguses võtad ennast kokku ja seega on põhjust tegelikult rahul olla. Kuu keskel kõik toimib. Eriti hästi liigub maiste teemade ja rahaga. Sina annad ja sulle antakse. Asjad on harmoonilised. Kuu lõpp aga võib osutuda sinu jaoks väga ilusaks. Umbes nagu Õnn koputab su uksele, et kontrollida, kas sa oled ikka kohal.
Muidugi, et asjad ka nii läheks on vaja teha enda elus teatud korrektiive. Hüljata vanad mõttemustrid, jätta seljataha selle, mis pakub küll mõnusat ära olemist aga kus ei toimu reaalselt mitte midagi.
Usud endasse ja oma tegemistesse.
Oktoobrile astud vastu enesekindlalt. Mõned lahedad trikid on välja tulnud. Ühesõnaga, kõik võimalused on selleks olemas, et jääd rahul septembriga.

Vähk
Lagunevate seinte tagant näed uusi ning hinge rõõmustavaid perspektiive.
Optimistlikult alustad kuud ja on ka põhjust. Kuu keskel on teemaks mingit sorti väljakutse. Saad tõestada, eelkõige endale, millisest puust sa tegelikult tehtud oled. Kuu lõpus on on oodata veidi pidutsemist või lööb lõkkele uus armastus. Igal juhul on sul põhjust olla tänulik nii endale ja elule ja ka karmale. Sa seisad kindalt enda jalgadel ja oled praktiline ning asjalik.
Sisemas sa tead, tunned ja aimad, et kõik kulgeb tõusvas joones. Ära kahtle selles. Asjad liiguvad ja arenevad.
Kuu lõpuks oled võib olla kergemeelses meeleolus. Mängid erinevate võimalustega ja kohaned kenasti kõigega mida elu on toonud või toomas.

Lõvi
Põnevad võimalused lendavad septembri tuultes, kuid samas sa oled realistlik ning ei hinda ennast üle.
Kuu alguses avanevad mingid võimalused, mis sind rõõmustavad. Kuu keskel tekib sulle uusi ideid ja nägemusi, mis on veeks sinu veskile. Kuu lõpp võib tulla veidi keerulisem, sest pead enda eest seisma. Aga mis see siis ühele loomadekuningale ära ei ole.
Inimesed sinu ümber on ilusad ja head. Kuigi see ei pruugi pealiskaudsel vaatlemisel sulle silma paista. Seega, vaata oma südamega. Tead, et pead olema kannatlik ja mitte kiirustama. Tead, et asjad liiguvad omas tempos.
Septembri lõpuks oled kõigega rahul ja valmis optimistlikult edasi liikuma oktoobrisse.

Neitsi
Uus lootus ja lahendused lootuste ellu viimiseks, on septembris sul käeulatuses.
Kuu alguses võid sa olla endale ootamatult emotsionaalsel avatud ja näitad välja tundeid, mida sa eriti ei tee. Või keegi Queen of Hearts (südamete kuninganna) mängib olulist rolli kuu alguses. Kuu keskel võivad sinu jaoks mingid olulised teemad seiskuda. Sul kas puudub vajalik ressurss või lihtsalt ei ole veel õige aeg. Kasuta seda aega rohkem endasse vaatamisele, kui olukorra pushimisele. Kuu lõpu poole jõuad olukorda, kus nii sinu ihu kui ka hing on rahuldatud ja rahul. Seda olukorda võib kirjeldada ka sõnaga Õnn.
Sa võiksid kasutada veidi jõulisemalt oma peidetud potentsiaali. Prooviksid olla veidi kirglikum.
Sa tead, et sinu elus on inimesi, kellele võid ka keerulistes oludes toetuda. Nad aitavad sind nõu ja jõuga.
Lõpuks oled valmis oktoobri kuu väljakutseteks ja oled nii enesekindel, et hõõrud juba ootusärevalt käsi.

Kaalud
Septembris on õhus võimalused ennast teostada ja mingid täiesti uued teekonnad ja teemad.
Ega sinu eneseteostusele nii mõnigi eriti hea pilguga ei vaata ja sinu ning sinu tegemiste suhtes võidakse olla ülikriitilised. Kuu keskel oled sa siiski valmis mingiteks uuteks teemadeks ja projektideks. Saad aru, et sul tuleb veel palju õppida aga oled siiski entusiastlik. Kuu lõpu poole asjad juba liiguvad ja on ka muidu põnev.
Seesmiselt oled valmis astuma uuele tasemele aga see ei ole sulle veel päris kohale jõudnud. Igal juhul tead, et vaja mingid lõppenud teemad lõpetada, enne kui alustada uuega.
Kuu lõpuks võib sind siiski haarata tüdimus ja oled veidi käega löömise meeleolus. Et seda vältida ongi vaja sul endas leida sisemine valmisolek uuele tasandile minemiseks. Sealt saad sa piisavalt motivatsiooni ja innustust. Ja asjad on septembri lõpuks siis ka palju paremad.

Skorpion
Käegalöömise meeleolu ja teatav tüdimus sellest kõigest mis on. Kuid samas on võimalik edasi minna uutele teedele. Nagu tahaks aga samas ei taha kah.
Kuu algus kujuneb suurepäraseks. Mõned seisma jäänud teemad on võimalik edukalt lõpule viia. Mingid uued visioonid viivad uute lahendusteni igapäeva elus. Kuu keskel hakkad kuhugi suunas kas reaalselt või mentaalselt liikuma. Kuigi sa parema meelega ei teeks midagi ja kõik on kuidagi vaevaline. Ega sa eriti kaugele ei jõua kah, sest mingid senised mõttemustrid kipuvad looma illusioone ilusast minevikust. Noh, et „vanasti oli ikka rohi rohelisem ja taevas sinisem“ ja üldse milleks ja kuhu.
Sa võib olla aimad, et on vaja siiski pööret. Veidi või isegi palju oleks vaja oma suhtumist muuta.
Sinu ümber on sinu inimesed, kellega sa parema meelega veidi pidutseks või lihtsalt oleskleksid. Kuid neilt võid ka abi leida, kui sinu enda motivatsioon on ebapiisav või oskused ja teadmised jätavad soovida.
Kui suudad ikkagi elus või oma suhtumises selle pöörde ära teha, siis avastad ennast kuu lõpuks hoopis uuel levelil ja oled marurahul septembriga.

Ambur
Teemad mis on seotud partnerlusega. Eriti suhte valdkonnas. Samas võib sulle tunduda, et sa oled kuidagi ummikus või oled sunnitud millestki loobuma.
Kuud alustad entusiastlikult. Soovid kiirelt positiivsete võimalusteni jõuda. Spekuleerid. Kuu keskel on näha suurejooneline kohtumist iseendaga. Leiad enda olemusele vastavaid teemasid ja olukordi, mis rikastavad sinu hinge. Kuu lõpus liiguvad asjad kiirelt ja toimub üllatavaid, just positiivses mõttes, arenguid.
Vaatle rohkem ringi. Mingid täiesti uued võimalused on avanenud. Sinu asi on need siis üles leida.
Oled kindel, et elu areneb ja kasvab.
Aga need kuulõpu kiired arengud võivad avalduda ka väikest viisi maavärinana, kus sinu senised kivistunud mõttemustrid ja dogmad purunevad. See kõik võib olla küll veidi dramaatiline aga vajalik. Siis seisad septembri rusude vahel ja oled valmis entusiastlikult astuma oktoobrisse.

Kaljukits
Illusoorsed kujutlused on palju meeldivamad kui igapäevane reaalsus. Seetõttu kipud suhtuma reaalsusesse ükskõikselt ja proovid mentaalselt kõigest sellest eemale hoida.
Aga elu on karm ja nagu nii saab reaalsus sind kätte. See võib juhtuda juba kuu alguses. Aga see ei ole üldsegi nii hull tegelikult. Raputab ärkvele. Kuu keskel avanevad sinu ees juba meeldivad väljavaated ja need on reaalsed ning tõsiselt võetavad. Kuu lõpp võib seetõttu osutuda ka keeruliseks, sest laguneb nii mõndagi sellist, mis on sinu jaoks olnud turvaline. Samas, see toob kaasa sinu jaoks vabaduse.
Sa kuskil sisemuses tead, et pead mingites teemades ukse selja taga uhke pauguga kinni lööma või hoopis mingid teemad lõppevad ootamatult.
Tahad ennast teostada, olla veidi riskeerivam ja näidata välja oma tulisemat poolt.
Võiksid olla kirglikum ja jõulisem teemades, mis sinu jaoks olulised.
Aga lõppude lõpuks tunned ennast turvaliselt ja hästi. Oled palju saavutanud ja võid rahulikult alustada oktoobrikuu plaanide teostamisega.

Veevalaja
Põnevad võimalused ringlevad. Samas on soov olla asjalik ja põhjalik.
Kuu alguses oled keskendunud ja tõsine ning tegeled oma teemadega usinalt. Kuu keskel püüad võtta elu veidi mängulisemalt. On erinevaid võimalusi ja teemasid. Võib olla rasksui valimisel või otsustamisel ja sa püüad pigem mängida erinevate võimalustega. Kuu lõpp on küll turvaline aga samas mingit edasi liikumist ei toimu. Võiks öelda, et võid koonerdama hakata.
Sa võiksid rohkem usaldada enda ümber olevaid inimesi või võiksid nendega rohkem lõbusalt aega veeta.
Võib olla kipud olema liialt murelik. Ega see sinu närvidele hästi ei mõju.
Võimalused on leida tegelikult enda koht siin maailmas, kus sa tunned ennast koduselt. Selleks on vaja sul liikuda. Siis väldid ka seda, et murelikud mõtted ja asjadest ning teemadest kinni hoidmine ehk siis koonerdamine hakkab sind liigselt koormama.

Kalad
Meeldivad, rahulikud ja armastavad välised impulsid, tehakse leppimise katseid. Samas sinus tunded tulevad esile, võimalus olla emotsionaalselt avatud. Või, kui oled naine siis selline tundeline, oma intuitsiooni järgiv mees võib moel või teisel sinu ellu ilmuda.
Kuu alguses on südamlikud kohtumised, meelaste rõõmude nautimine, elu koos enda inimestega nautimine. Kuu keskel pead siiski maa peale tagasi tulema ja tegelema igapäevaste teemadega. Mis sul ka hästi õnnestub. Kuu lõpus teostad täiega enda plaane ja teemasid ning sa võid enda üle uhke olla.
Võiksid oma intuitiivset potentsiaali kasutada ja oma sisehäält kuulata. Kui oled mees, siis võib olla sinu elus keegi intuitiivne ja fantaasia rikka mõtlemisega naine.
Tead, et võid olla jõulisem ja kirglikum kui muidu. See tuleb sulle ainult kasuks.
Septembri lõpus hingad kergendunult ja täheldad, et ka keerulised ajad tasusid ennast ära ja võid täiel rinnal hingates vaadata julgelt oktoobri poole.