NHL-I AMETLIKUKS SPORDIENNUSTUSE partneriks Eestis, Lätis ja Leedus sai OlyBet

OlyBet

OlyBet

NHL ning Olympic Entertainment Group (OEG) koos Baltikumi juhtiva spordiennustuse brändiga OlyBet andsid täna, 4.juunil teada tähtsast koostöölepingust.

Nimelt saab hokiliiga NHL ametlikuks spordiennustuse partneriks Eestis, Lätis ja Leedus OlyBet.

“NHL-il on hea meel tervitada OlyBet’i oma peres,” ütles John Lewicki, NHL-i rahvusvahelise ettevõtluse arendus- ja partnerluse asepresident. “Baltikumis on palju NHL-i fänne ning koostöö Baltikumi parima spordiennustuse keskkonnaga OlyBet annab NHL-ile suurepärase võimaluse jätkata fännide kaasamist piirkonnas.”

Corey Plummer, OEG ja OlyBet Holding tegevjuht sõnas, et alanud koostöö annab võimaluse kasvatada spordiala kui ka liiga vaadatavust veelgi. “Jäähoki on Balti riikides tervikuna väga populaarne ning koostöös saame luua spordisõpradele aina rohkem võimalusi, kuidas NHL-i põnevast meelelahutusest osa saada. Seda läbi matšide
otseülekannete, staaridega kohtumiste, sotsiaalmeedia ja parimate spordiennustuse koefitsientide.” Ta lisas, et sport aitab inimestel suhelda pere- ja sõpradega, luua kontakte ja leida ühisosa ning seda alanud koostööga spordisõpradele järjest enam pakutaksegi.

OlyBet on Baltikumi juhtiv spordiennustuse keskkond Eestis, Lätis ja Leedus, sisaldades spordiennustust, kasiinomänge ja pokkerit nii jae- kui ka veebikeskkondades ning annab oma panuse kohaliku spordi toetuseks.