PANE KÕRVA TAHA: nõid Marilyn Kerro ütles konkreetsed sõnad

Kerro
erakogu

Buduaar

Selgeltnägija Marilyn Kerro avaldas sotsiaalmeedias sõnad, mis esmapilgul võivad küll karmina näida, kuid tegelikkuses on nende taga tõde peidus.

Nimelt kirjutas Kerro, et meie elust käib läbi palju inimesi, saame kogemusi ning õpime ja õpetame. “On neid, kes püüavad leida vigu, leidub ka hingi, kes tõstavad meid kõrgemale. Ainult ajaga õpime ära tundma neid väheseid, kes jäävad.

See ongi elukool, mida ei suuda õpetada ükski asutus ega teine inimene, ainult läbi oma kogemuste kasvame. Kui olukord ega inimene sind ei teeni, tuleb liikuda edasi. Hiljem saad aru oma õpetusest ning õppimisest. Kõik kogemused on alati vajalikud, aeg näitab ning suunab sind õigele rajale ainult siis, kui kuulad ainult iseend. Paljud suured õpetajad räägivad ego mahasurumisest ning teistega arvestamisest.

Mina leian, et peaksid alati mõtlema eelkõige iseendale- see mis üle jääb, tuleb anda. Ära suuna oma eluenergiat kohta, kust ainult võetakse, nii tekib tasakaalutus, paanikahood ja ärevus. Ole julge, armasta ning austa eelkõige iseend. Oled tulnud siia ilma saama oma kogemust, mitte teenima kedagi teist. Tõsta oma kroon pähe tagasi, pea püsti ning liigu julgel sammul edasi.”