POWER HIT RADIO ESITLEB: uhiuus saade “Sneakerbeat” tutvustab värskeimat ketsimoodi ja hiphop muusikat

Power Hit Radio

Power Hit Radio

Power Hit Radio esitleb täiesti uut laupäevast saadet „Sneaker beat“, mille sünniks on raadiojaam ühendanud jõud ketsipoega Ballzy. Saates kõlab hip-hop ja r&b suunaga muusika.

„Sneaker beat“ saadet juhivad Power Hit Radio saatejuht Gita ning Ballzy esindajad Kaspar või Andreas.

Power Hit Radio turunduse projektijuhi Triinu Talviste sõnul tekkis „Sneaker beat“ saate idee  mitmel põhjusel. „Esiteks sündis see soovist pakkuda rahvale veel enam hip-hop ja R&B muusikat, mis on noorema sihtrühma seas hetkel väga populaarne, läbi selle tutvustada aga ka rohkem kohalike artistide loomingut, kes muidu Power Hit Radio põhiplaylistis pole. Teine põhjus on see, et oleme juba ammu mõelnud teha artistidega midagi podcasti-stiilis. Kuna ketsimaailm on hakanud Eestis väga palju hoogu koguma ning meile väga meeldib ka Ballzy käekiri, tundus loogiline ja õige otsida ühiseid koostöövõimalusi just nendega. Ballzy poole pöördudes selgus, et neilgi oli just selline äge mõte laual ning nii saatele algus loodud sai,“ selgitas Talviste.

„Sneaker beat“ saates räägitakse artistidega erinevatel teemadel – muusika, vaba aeg, vaimne tervis, riietus ja muidugi ka ketsid. „Tänu saadetele ilmneb artistide kohta väga palju huvitavaid fakte, mida me isegi ei teadnud ning loomulikult saab ka palju nalja,“ märkis Power Hit Radio turunduse projektijuht Triinu Talviste.

„Sneaker beat“ on Power Hit Radios laupäeviti kell 18-20 ning seda saab järelvaadata TV3 Play keskkonnast.