SELLE ENNUSTAMISE VIISIGA saad ise tulevikku ennustada

SELLE ENNUSTAMISE VIISIGA saad ise tulevikku ennustada
123rf.com

Maagiline pesa avaldas sotsiaalmeedias 19.sajandi ennustamise viisi, mida saad soovi korral ka ise järele proovida.

Ära aga seda tee esmaspäevasel või neljapäevasel päeval, seda peeti täringuennustuses ebaõnne päevadeks.

Võta 3 täringut, raputa neid oma vasakus käes ja viska need enda ette lauale. Loe kokku silmad, mis kõige peal on ja sinu ennustus näeb välja selline:

3*ebaõnn armastuses, sul saab olema palju armsamaid, ja ka lasteõnne, kuid suhted ei kesta kaua. Oht jääda leseks noorelt.
4*rahuolematu armuasjades
5* hea õnne sümbol kui oled kinnisvara ostmas, samuti hea enne põllumeestele, sest viljasaak saab hea olema. armuasjades on tülid või siis külastab sind varsti inimene, kellega sa üldse läbi ei saa.
6*kui naine viskab, siis saab tal palju partnereid olema, kuid ei abiellu kunagi. Kui mees viskab, siis abiellub ta naisega, kes võib teda petta ja ka mees ise omab armukesi elu ajal. Nooruses oled ilus ja rikas, kuid vananedes võid kaotada mõlemad omadused.
7*kui mees viskab, siis see näitab et ta ei abiellu kunagi, kuid tal on äris hea edu. Noore naise viskamisel näiatb, et ta abiellub kuid partner ei saa olema kõige sobivam. Põllumeestele ütleb see, et tulemus ei saa tulema kergelt ja tööd peab tegema usinalt.
8* Viskaja rahaline edu ei saa olema hea, kuid samas ei ole nad ka vaesed. Nimelt muretsevad nad liigselt materiaalse üle ja see kipub täide minema nagu iseeneslik prohvetlikkus. Rahaasjades edu ei tule.
9*õnn on armuasjades, sest abiellud inimesega, kes on sulle sobiv ja toob rõõmu. samuti on rahaasjades ja äris hea nina, kuid halb edu õnnega seotud mängudes.
10*kui naine viskab, siis suhetes ei ole tal head õnne, kuid temast saab kõrge positisooniga naine ja tal on äris hea edu. temast jääb maha midagi legendaarset järgmistele põlvedele. Kui mees viskab siis saab ta omale rikka naise.
11*näitab ekstravagantsust ja seda, et armastad olla tähelepanu keskpunktis. Edu on hea, kuid nad kipuvad selle edu maha mängima luksuslikele asjadele, hetke naudingutele. Elatakse üle oma võimaluste.
12*Mingi muutus on tulemas-on see siis hea või halb. Põllumeestele ja raske töö tegijatele on see hea enne, rahaga tegelejatele ja lukskaupadega tegijatele aga halb enne.
13*see number on halb enne naistele, sest see tähendab, et võivad armuasjades olla petja pool. Kui mees viskab, siis on tal suhteid naistega väljaspool abielu.
14*ebaõnn naistele ja näitab ebasiirust meestes. Kui mees viskab, siis saab tema elu olema nagu väike suli-kogu aeg raha peal väljas kuid õnne on tal nagu igal teisel inimesel. Ta on alati isekas ja võimukas. Kui naine viskab siis see näitab et kui ta kunagi abiellub, siis on õnnetu abielu, ta saab seda vältida, kuid se tähendab et ta ei abiellu kunagi vaid lihtsalt seltsib erinevate meestega.
15* Kui usud õnne ja õnnemängudesse, siis see on halb enne. Sul ei ole mõtet loto mängida, sest kaotad järgmine kord ikkagi. Hea enne kinnisvara ostjale, leiad just selle mida sa soovid.
Põllumehele on hea enne, sest siis võib panna ta vilja kasvama ja kasvab see hästi. Noor naine kui valib omale meest, siis see näitab et saab hea mehe, kes küll pole rikas aga on hea südamega ja hoiab oma naist.
16*asjad on äris muutumises-kui sul hetkel ei ole edu, siis kohe keerab õnn sinu õuele ja ka vastupidi, kui hetkel edukas, siis on oodata ebaedu. Naisele tähendab see kokkuhoidliku meest ja palju lapsi.
17*Kui naine viskab siis näitab see, et hea valik meheks võtul on keegi, kes kasutab oma käsi väga palju, kõik muud mehed ei too abielu õnne. Kui mees viskab, siis teda saadab edu äris vaid siis kui ta teistega hästi läbi saab.
18*selle silma viskajatele tuleb õnne soovida, sest tundub et neil on kõik see mida süda ihaldab-rikkus, õnn ja rõõmus elu. Auahned saavutavad palju, armuasjades on edu ja ka äris veab. Kui aga oled suli ja isekas, siis näitab see pettumusi ja karistust sinu tegudele.

Sarnased artiklid