SISEARHITEKT LILIA KRISTIANSONI 5 reeglit kodu sisustamisel

ajakiri Buduaar

Maksim Toome

Eksmiss ja edukas sisearhitekt Lilia Kristianson tutvustas sügiseses Buduaari ajakirjas oma imelist uut kodu. Lisaks kodujuttudele rääkisime ka tema tööst. Lilia jagas meiega viit olulist soovitust, mida igaüks võiks kodu sisustamisel silmas pidada.

1. Planeering on väga oluline. Kui võimalik, siis sellest tuleks uue kodu loomisel alustada.
2. Alustada tuleks suurematest pindadest ja sisustuselementidest ning liikuda väiksemate suunas. Väiksemaid detaile on alati lihtsam muuta või vahetada.
3. Kodu ja selle sisustus võiks olla harmooniline ning järgida selle elanike vajadusi ja soove . Värvitoonid ja stiilid, mis sobivad ühele inimesele, ei pruugi sobida teisele, seega lähtuda tuleks enda sisetundest, mitte lihtsalt kaasa minna hetketrendidega.
4. Puhkehetked on inimesele väga olulised ja seetõttu ei tohiks allahindlust teha voodi, diivani, söögi- ja töötoolide kvaliteedi pealt. Investeerida tasub kvaliteeti ning ajas vastupidavasse disaini. Isegi üks disainiklassika ese annab ruumile väga palju juurde.
5. Sisustamisel võiks jätta interjööri piisavalt õhku ehk vaba ruumi ja mitte seda koormata tarbetute esemetega. Ägedad detailid pääsevad nii paremini esile ja ka inimestel on sellises ruumis parem olla.

Milliseid valikuid Lilia enda uue kodu sisustamisel tegi, vaata mahukast  ajakirjas ilmunud loost.