Kettaheitja Aleksander Tammert kutsub vaheajaks lapsi laagrisse

18 kommentaari
Kettaheitja Aleksander Tammert kutsub vaheajaks lapsi laagrisse

Kettaheitja ja tubli pereisa Aleksander Tammert on üks neist spordimeestest, kes leiab oma laste kõrvalt aega ka teiste lastega tegeleda ja plaanib koolivaheajal spordilaagris laste aega sisustama hakata.

Peagi algav koolivaheaeg pakub lastele palju võimalusi, kuidas puhkust veeta. Valgamaal asuv Greete Motell kogub vaheajaks laagrisse lapsi, kel huvi sportlikult puhkenädalat veeta ja ka uute spordialadega tutvust teha.

Kettaheitja ja tubli pereisa Aleksander Tammert on üks neist spordimeestest, kes leiab oma laste kõrvalt aega ka teiste lastega tegeleda ja plaanib laagris laste aega sisustama hakata.
„Meil on plaanis pakkuda mitmekesist programmi pallimängudest ja talvespordist mälumängudeni,” räägib Aleksander Buduaarile ja lubab, et õhtuti saavad lapsed sportlastega spordijuttu puhuda ning võimalik, et külla on oodata ka ühte maailmameistrit.

Aleksander ütleb, et laagris on veel vabu kohti ja sinna on oodatud igas vanuses kooliealised poisid ja tüdrukud, kes tahavad vaheajaks kodust eemale saada. „Kohale võib tulla juba kasvõi eeloleval reedel ja jääda just nii mitmeks päevaks kui on soovi,” ütleb Aleksander. Ühe päeva hind, mis sisaldab elamist, toitu ja aktiivset tegevusprogrammi, on 400 krooni ja spordilaagrisse võivad minna ka emad-isad, kel soovi lastega koos sportlikult aega veeta. 

Kui tahad osa saada mõnusast spordilaagrist tõeliste sportlaste seltsis, siis uuri lähemalt Greete Motellist, info@greete.ee .