Kohutav lapsesuu: jubedad lood lastest

Kohutav lapsesuu: jubedad lood lastest

Lapsed võivad kohati olla julmalt ausad või siis rääkida külmavärinaid tekitavaid õudusjutte. Kas oled kogenud midagi taolist?

Lapsed võivad kohati olla julmalt ausad või siis rääkida külmavärinaid tekitavaid õudusjutte. Kas oled kogenud midagi taolist?

Need lood on kogutud erinevatelt vanematelt või siis räägivad täiskasvanud oma lapsepõlve lugusid.

” Mu pojad olid umbes 2- ja 4-aastased kui meie kuldkala suri. Ma üritasin teha sellest õpeliku loo, et arutleda surma ja surelikkuse üle. Kui ma olin lõpetanud, vaatas vanem poeg mind suurte siniste silmadega ja küsis: “Ema, kas sina ka kunagi sured?” Mu süda täitus armastuse ja kurbusega ja vastasin, et jah, ka mina suren kunagi.

“Tore,” teatas poeg selle peale tühja ilmega ja läks toast minema.

Hiljem kui me asusime kuldkala potist alla laskma, küsis poeg, kas me võiks kala hoopis ära süüa. Ma vastasin, et lemmikloomi ei sööda. Selle peale ütles poeg: “Kui sina sured, siis ma söön su ära.” “

“See lugu on minust endast ja juhtus kui ma olin 4-aastane. 

Mulle pandi nimi oma emapoolse vanaema järgi, kes oli surnud kaks aastat enne minu sündi. Olgu ka öeldud, et olin esimene laps, kes sündis peale tema surma. Kui ma olin väike, siis olin ma oma vanaema suhtes alati väga uudishimulik ja ühel päeval, kui ema tukastas voodis, läksin ma tema juurde, istusin voodiservale ja vaatasin teda. Lõpuks olin ma öelnud: “Kas sa mäletad, kui mina olin ema ja sina olid laps?”

“Mu laps ütleb sageli jubedaid asju minu abikaasa lapsepõlve kohta. Näiteks: “Kui issi oli väike, siis me osanud talle nime panna ja lõpuks panime Tim.” Abikaasa ema suri aastaid tagasi.”

“Panin ühel õhtul oma tütart magama, ta oli siis umbes kahene. Äkki küsis ta:

“Emme, kes need on?”

“Kuskohas?”

“Need inimesed, kes minuga räägivad. Minu kapis. Kes nad on?”

Ma tegin püksi.”

“Mu 2-aastane laps räägib, et tema toas on haldjas ja näitab toanurka, kus on õhukonditsioneer. Seda ütleb ta peaaegu igal õhtul. Ühel päeval vaatasime vanu perekonnafotosid ja näitasin talle ühte foto oma emast. Laps ütles: “Minu toa haldjas.” See foto oli minu emast väikese lapsena. Ta suri 4 aastat tagasi.”

“Kui ma olin kolme aastane, magasin oma vanemate voodis. Tõusin äkitselt püsti ja küsisin: “Emme, kes see mees nurgas on?” Ema läks endast välja. See juhtus nii igal õhtul kuni ema lõpuks läks nurka ja rääkis temaga, et ta jätaks meid rahule, sest ta hirmutab last. Ma usun siiani vaime.”

“Mu ema rääkis mulle, et kui ma olin väga väike, käisime me tihti vanaisal külas ja jäime ka ööseks. Ühel korral ärkas ema keset ööd ja mind polnud oma voodis. Ta tuli mind otsima ja leidis mind elutoas, kus mu käsi oli õhus, nagu hoiaksin kelleltki käest kinni. Ma olin öelnud: “Ma ei saa tulla koos sinuga, sest ema ei luba”. Rohkem me seal majas ei ööbinud.”

“Vannitasime oma 2,5 aastast tütart ja üritasime rääkida, kui oluline on hoida allpool puhtust. Ta vastas meile kergelt: “Oh, mitte keegi puudu mind sealt. Nad ükskord proovisid. Nad lõid ukse maha, aga ma võitlesin vastu. Ma surin ja nüüd olen ma siin.” Ta ütles seda nii, nagu oleks see väike asi. Abikaasa ja mina olime tardunud.”

“Mu väikevend ütles midagi õõvastavalt meie vanaemale: “Mulle meeldib see ema rohkem kui eelmine. Mu eelmine ema pani mind luku taha ja ma jõin värvi ja surin.”

“Mu poeg on 2-aastane. Tal on harjumus tõusta kell 5 igal hommikul. Ühel hommikul viisin ma ta alumisele korrusele, panin ta teleka ette ja ise viskasin diivanile, et natuke veel magada. 

Ärkasin paar minutit hiljem, kui poeg seisis koridoris, osutas käega köögi suunas ja naeris. Siis ta ütles: “Emme lendab köögis.”

Ma ei pidanud seda millekski ja magasin edasi.

Umbes 30 minutit hiljem tuli mu naine trepist alla ja ütles: “Ma nägin kummalist und, nagu ma lahkusin oma kehast, läksin alla ja avastasin ennast köögist.”

“Mu 6-aastane tütar tuli lastetoast ja ütles: “Issi, ma arvan, et Kacey on surnud.” See on meie 3-aastane tütar. Tormasin lastetuppa, et kontrollida, kas kõik on ikka korras. Selle ajaga tühjendas mu vanem tütar küpsisepurgi.”

 

thoughtcatalog.com