Kuidas sisustada lapse sünnipäev?

21 kommentaar

\Kindlasti oled olnud probleemi ees, et millist sünnipäevapidu lapsele korraldada. Sa ju tahad, et sünnipäev oleks su lapsele ja tema sõpradele meeldejääv. Kuidas lõbustada tillukesi lapsi nii, et neile see rõõmu pakuks ja meelde jääks? Siin on sulle mõned sünnipäeva peo ideed.

\Kindlasti oled olnud probleemi ees, et millist sünnipäevapidu lapsele korraldada. Sa ju tahad, et sünnipäev oleks su lapsele ja tema sõpradele meeldejääv. Kuidas lõbustada tillukesi lapsi nii, et neile see rõõmu pakuks ja meelde jääks? Siin on sulle mõned sünnipäeva peo ideed.

1) Väikese Jaanika ema sai ükskord juuksuri juures hea idee. Ta istus ja vaatas naisi, kes juuksuris ilusti istusid ja end sättisid ning tal tuli suurepärane idee! Ta otsustas oma väiksele tüdrukule korraldada samalaadse peo, kus väiksed neiud saavad ilusti istuda ja end meigiga plötserdada.
Mida sul sellise peo jaoks vaja on? Selleks on sul vaja veidi sädeluspulbrit, juukseklambreid, juuksekumme, pärleid, niiti ja muud nänni. Selline pidu arendab laste kreatiivsust ja pakub neile palju rõõmu. Ka vanemad saavad veidi rahulikumalt puhata kui lapsed end mökerdavad. Lapsed võivad tillukesi ehteid meisterdada ja end „meikida”. Pärast saab iga laps selle ehte, mis ta meisterdas kaasa võtta ja sünnipäev on väga meeldejääv.

2) Selle peo jaoks on sul vaja erinevat värvi A4 pabereid, liimi ja palju ajakirju.  See pidu on odav ja põnev. Laota paberid lauale ning las lapsed lõikavad paberist erinevaid kujundeid välja ja kleebivad need paberile. Pärast saab iga laps kaardi koju võtta või hoopis sünnipäevalapsele kinkida. Selline peo idee toimib hästi lasteaialaste puhul.

3) Kirjuta peo kutse peale värv, millesse lapsed end riietuma peaksid. Dekoreeri ka tuba samades värvides õhupallide ja muuga. Lastele teeb palju nalja kui kõik on ühte värvi riietes. Korralda ka selliseid mänge, kus antud värvid temaatilised on.

4) Väga hea, kuid veidi kallis idee on üürida lastele batuut. Põhimõtteliselt ei peagi sa siis ise midagi tegema, lapsed veedavad terve aja batuudi peal möllates.

5) Joonista suurele paberile mõni loom ning meisterda siis paberist saba, millele taha pane kahepoolne kleeplint. Lapsed proovigu siis kinniseotud silmadega loomale saba taha panna. Kellel kõige õigemasse kohta saba satub, see on võitja ning saab mõne auhinna.

6) Kui sul on oma aed, siis saate proovida aarete jahi mängu. Peida aeda münte ja nipsasjakesi ja joonista kaart. Las lapsed otsivad kaardi järgi aarded üles, kes midagi leiab, saab selle endale. Võid meisterdada ka mängu aardeid.

7) Pane purki teatud arv komme. Siis lase lastel arvata mitu kommi purgis on, las nad kirjutavad oma pakkumise paberi peale. See, kes kõige õigemini arvab, saab kõik kommid endale.

8) Seo tuppa üles nöör kuhu riputa külge kommi, mänguasju jne. Lapsed peavad kinniseotud silmadega kääridega sealt endale midagi meelepärast lõikama. Teised juhendavad samal ajal kuhu poole minna.

 

Buduaari arhiiv