Naljanurk: Lõbusaid kilde laste suust

Seda, et lapsesuu ei valeta ja lapsed on võimelised täiest siiralt naljakaid olukordi tekitama, teavad peaegu kõik. Uurisime, mida toredat on seekord öelnud ja teinud Buduaari foorumikasutajate lapsed või tuttavate lapsed

Seda, et lapsesuu ei valeta ja lapsed on võimelised täiest siiralt naljakaid olukordi tekitama, teavad peaegu kõik. Uurisime, mida toredat on seekord öelnud ja teinud Buduaari foorumikasutajate lapsed või tuttavate lapsed.

* * * * *
Väike tüdruk hammustas oma venda kannikast, kes parasjagu kummardas. Poiss hüppas kohe sirgu, lõi munad vastu lauda ära ja hakkas valust oigama. Tüdruk patsutas sõbralikult: “Ei ole migadi…”

* * *
Sõbranna laps ütles sõbrannale:” Emme, su pepu on nagu tarretis!”

* * *
Vanaema oli mu emal külas ja ajasid niisama juttu. Väike õde mängis samal ajal põrandal. Eks vanaema siis kurtis oma tervist ja haigeid käsi. Kui õde mängimise lõpetas ja ema tal mänguasjad kokku panna palus, vaatas õde talle suurte süütute silmadega otsa, tegi haleda näo pähe, näitas oma käsi ja ütles: “Ma ei saa. Kas sa siis ei näe, kui haiged käed mul on.”

* * *
Väljas mängivad Eliise(3a) ja Ragne(3,5a).
Jooksevad ringi kuni Ragne jääb järsku seisma ja hakkab maad põrnitsema.
Ragne: “Oh, ma nägin vihmaussi!!”
Eliise jookseb ruttu kõrvale: “Ma näen ka!!”
Tükk aega mõlemad vaatavad ja uurivad maad pepud püsti kuni järsku Ragne eemale kõnnib, ise naerdes: “Ääh, ma tegin nalja!”

* * *
Hoidsin aeg-ajalt üht 5-aastast last. Tavaliselt olen ma läätsedega, aga kord oli silm põletikus ja prillid olid ees. Vaatasin, et laps üldse ei taha nagu suhelda minuga ja ei vaata otsagi. Lõpuks siis pahvatas: “Sa oled nende tobedate prillidega NII HIRMUS, et ma ei taha sind vaadata ka mitte!”

* * *
Aastane täditütar kuulis, kuidas mu õde oma meest sõimas telefonis. Õde pani toru ära, siis täditütar küsis, et kes see jobu oli.

* * *
Väike tüdruk käis potil ja palus, et emme ta pepu ära pühiks. Emme ütles, et suur tüdruk oled juba, pühi ise. Tüdruk seepeale ” Mina seda sitta küll ei puudu!”

* * *
Mul õepoeg oli 3 aastane, kui väike õde sündis ja olin esimesed päevad seal abiks. Üks õhtu vahetasin titel mähkmeid ja poisu oli seal ninapidi juures. Korraga ütles ehmunult: “Kuule tal polegi nokut!” Selle peale emme kõrvalt seletas, et tita on tüdruk ja tal ei peagi olema. Poisu mõtles pingsalt järele, patsutas ema õla peale ja teatas: “Põle midagi, küll kasvab, hambaid ka ju veel ei ole.”

* * *

Pidasime vanaema sünnipäeva, kui üks meessoost sugulane tuli wc-st välja ning mu väike vend küsis: “Kas sa ka oma nokut raputad?”

* * *
Töökaaslase laps oli hakanud isaga sünnipäevale minema ja teatanud tähtsalt: “Me läheme naisi vaatama!”

* * *
Vanaema mängis tüdrukuga poodi.
Tüdruk siis ütleb, et kokku läheb arve 100 krooni. Vanaema vastas, et mul ei ole raha, ma ei saa osta, sest ma ei käi tööl. Tüdruk  mõtles natuke ja küsis: “Aga, sul mõnda meest pole väää?”

* * *
Kui ma ise olin umbes 3aastane (ise ma seda muidugi ei mäleta, aga õde ja ema on rääkinud), siis kõndisime õega tänaval. Järsku väga ootamatult koperdasin ja õde küsis, et mis juhtus. Mina olin seepeale tähtsalt vastanud: “Ma jäin mehi vaatama.”

* * *
1.5 aastane laps vaatas pingsalt oma voodis enne magama minekut kaisujänest ja järsku teatab väga tõsise häälega: “No tule siis!” ja haaras jänese kaissu.

* * *
Käisin ükskord ühe sõbranna gümnaasiumi lõpuaktusel ja seal oli üks pisike poiss, umbes 4-aastane. Kui üks suhteliselt siresäärne lühikese kleidiga neiu oma tunnistust võtma läks, hüüdis too poiss üle terve aula: “Ooooo, milline naine!”

Mida vahvat on Sinu laps väiksena öelnud või teinud? Jaga oma naljakaid kogemusi Buduaari foorumis.

 

/Alice Kess/