Pehmed lemmikud toovad naeratuse näole

Tere tulemast Karuvabrikusse! Nüüd saadaval jõuluteemalised mänguasjad.

Tere tulemast Karuvabrikusse! Nüüd saadaval jõuluteemalised mänguasjad.

Karuvabriku toodeteks on pehmed mänguasjad, mille valmistamisel saab laps ise osaleda. Karuvabriku poolt on olemas kõik vajalik pehme mänguasja valmistamiseks, alates täitematerjalist ja häälemoodulist kuni hällini välja. 
Karuvabriku tooted on vahvad pehmed tegelased, kõigepealt saab valida oma kaisumõmmi välimuse, kas siis karu, koera, põdra või nuku ning meelepärase häälemooduli. 

Toiming ise käib sedasi – mänguasja täitmist alustatakse luku ava kaudu, täitmise käigus pannakse mänguasjale kõhu sisse soovitäheke, sellega paneb laps mingi soovi või ilusa mõtte mänguasja sisse hoiule. Täitmise käigus lisatakse veel käpa sisse häälemoodul, et hiljem kui mänguasi valmis on ja sellel vajutada, hakkab muusika mängima. Kui täitmine valmis, täidetakse ära kaasas olev sünnitunnistus, kuhu pannakse kirja nii oma nimi, kui ka vast valminud mänguasja nimi, mõõdetakse, kaalutakse ja märgitakse ka need tulemused sinna. Järgmisena volditakse kokku häll ja pannakse siis uus kaisumõmmiks sinna sisse puhkama. 

Tee oma lapsele rõõmu ja kingi talle jõuludeks armas pehmik. 

Tule ja tutvu meiega lähemalt www.karuvabrik.ee