Sündis 2013. aasta suurim beebi!

Sündis 2013. aasta suurim beebi!

Ema, kes oli pärjatud tiitliga „2013. aasta suurima beebi sünnitaja“,  pidi sellest loobuma. JJ Brandon, kelle sünnikaal oli 6,350 kg, oli küll suur, kuid tal ei ole midagi vastu panna beebile, kelle sünnitas üks Florida ema. 

Üks Ameerika ema, kes oli hiljuti pärjatud tiitliga „2013. aasta suurima beebi sünnitaja“,  pidi sellest mõned päevad tagasi loobuma. JJ Brandon, kelle sünnikaal oli 6,350 kg, oli küll suur, kuid tal ei ole midagi vastu panna beebile, kelle sünnitas möödunud nädalal üks Florida ema. 

Kuigi Isaiah Lawrence Johnson sündis nädal enne tähtaega, kaalus ta juba 6,566 kg. See mitte just kõige väiksem poiss oli 57,15 cm pikk. 

Isaiah on  Nicia McNelley ja Quinta Johnsoni kolmas laps, kuid siiani kõige suurem. Eriti arvestades seda, et keskmise sünnikaaluga beebi kaalub Ameerikas 3,399 kg. 

Suure sünnikaaluga beebid on Ameerikas tegelikult ühe vähenev nähtus ning alates 1990. aastast on beebide sünnikaal olnud languses. Seega on suure sünnikaaluga beebid Ameerikas eriti tähelepanuväärsed. 

Vaata pilti ja videot SIIT.

Igatahes õnnesoovid vanematele!

Allikas: http://thestir.cafemom.com 

 

Kui palju kaalus sinu laps sündides?