Pühapäeval, 17. märtsil toimub Mothercare kaupluses vahva moeüritus ”Üllatustund”

Pühapäeval, 17. märtsil toimub Mothercare kaupluses vahva moeüritus ”Üllatustund”

Juba sel pühapäeval, 17. märtsil algusega kell 16.00 toimub Rocca al Mare kaubanduskeskuse Mothercare’s moeüritus “Üllatustund”. Silmailu pakub tantsu- ja moe-show dotE tantsulaste esitluses ning päevajuhiks on lastesõber Karupoeg Puhh. Üllatustunni ajal suur valik uue kollektsiooni rõivaid -30% soodsamalt.  

Juba sel pühapäeval, 17. märtsil algusega kell 16.00 toimub Rocca al Mare kaubanduskeskuse Mothercare’s moeüritus “Üllatustund”. Silmailu pakub tantsu- ja moe-show dotE tantsulaste esitluses ning päevajuhiks on lastesõber Karupoeg Puhh. Üllatustunni ajal suur valik uue kollektsiooni rõivaid -30% soodsamalt.

Soodusmüük algab pärast moeetendust kell 16.15 ja kestab üks tund.

 

 

Mothercare Baltikumi kaupluste turundujuht Ines Karu-Salo iseloomustab kevad/suvi 2013 kollektsiooni järgnevalt:

 

Nahasõbralikud, siidised ja pehmed kangad hellitavad ema nahka

Mothercare moekollektsioon beebiootel naistele on praktiline ja trendikas. Pakume suures valikus ülimugavaid teksaseid ja kvaliteetsetest kangastest ühevärvilisi pükse. Igapäevaseks kandmiseks soovitame lühikeste, poolpikkade ja pikkade varrukatega pluuse. Värvi lisavad kaunite mustritega naiselikud kleidid. Saadaval on ka uus nahasõbralik ja mõnus pesukollektsioon, ööriided ning sukkpüksid.

Võluv trend – lillemotiiv tütarlaste rõivastel

Uus moekas kollektsioon tütarlastele püüab pilke kaunite lilleliste mustrite ja kergete kangastega. Pakume paljudele tüdrukutele juba armsaks saanud tooteid: kleite, seelikuid ja lühikesi pükse. Müügis on suur valik ühevärvilisi, lillelisi ja triibulisi retuuse. Loomulikult ei puudu lettidelt pikkade ja lühikeste varrukatega värvilised pluusid, Hello Kitty teemalised riided ja pikad püksid. Tüdrukute moekollektsiooni põhivärvideks on roosa, kollane ja valge. Aksendina on sisse toodud punane, must, roheline, oranž, sinine ja triibud.

Triibud ja värvid ahvatlevad ka kõige seiklusjanulisemaid poisse

Poistele pakub Mothercare erinevast materjalist ja mustriga pükse (lühikesi ja pikki). Pükste juurde on pakkuda laias valikus ühevärvilisi polosid ning triibulisi, piltide või kirjaga lahedaid särke. Uudistootena pakume Angry Birdsi teemalisi pluuse ja ruudulisi pükse. Põnevust lisavad ka vahvad ja tuntud multikategelased nagu Käsna Kalle, Ben10, Ämblikmees, kes on juba meie väikeste klientide lemmikuks saanud. Poiste moekollektsiooni põhivärvideks on sinine, hall, roheline ja valge. Särtsu lisavad kollane, oranž ja roosa.

Beebipoiste trend – mereteemalised värvilahendused ja mustrid

Peamised läbivad teemad on meri ja triibud või kevadised värvid. Trendika uudistootena pakume beebipoistele ka üliägedat tumeroosat ja hallitriibulist polot ning ruudulisi triiksärke. Beebitüdrukute kollektsiooni sobivad kirjeldama pastellsed toonid, lillelised ja triibulised mustrid. Uue ideena tutvustame kollase ja halli värvi kombineerimisel sündinud praktilist ja mugavat kollektsiooni.